Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj 1. raz wzięłam ten lek. Koło 21, jak lekarz zalecił, trochę słabawo się czułam, ale zasnąć nie mogłam za Chiny... Do północy wytrzymałam i wzięłam zolpidem. Pobudka o 5:30, wiec pospałam, że hoho... Sny jak zawsze - powalone, żadna nowość. Ale nad ranem źle się czułam. Ledwo upchnęłam w siebie śniadanie, w autobusie mdłości, zawroty głowy, kołatania pikawy, jakieś takie ogólne spowolnienie... W pracy o 8 wzięłam setaloft, z 50tki na 100 i się zaczął sajgon. Lęki, biegunka, ciśnięcie głowy, mdłości, okropne osłabienie i niemoc. Do tego zawroty głowy przy wstawaniu. Koło 14tej musiałam dzwonić do męża, bo czułam się jakbym miała zaraz zemdleć, a tu mam dzieciaczka pod opieką >. Za niedługo znów to zażyję i zobaczymy... Jutro do pracy jedzie ze mną moja mama, bo boję się, żebym przez swoje otępienie, zmulenie i zły stan samopoczucia nic się nie stało małemu >.

 

I nie wiem co jest nie halo i kiedy to minie?? To wina trazodonu, sertraliny? Jednego i drugiego? Lekarz mówił, że będzie spoko, żadnych uboków... Tiaaa... :evil: I nie uważam, żeby to były moje wkręty. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, poprosiłam lekarza o coś w razie ataku paniki. I zapisał hydro. Doraźnie. A długo będę się tak źle czuć? :( Jak bym zasnąć nie mogła, to mam zolpidem brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, hej a dlaczego mirtę odstawiłaś? przecież ją zachwalałaś, poza tym ona ma działanie przeciwwymiotne i zwiększające apetyt a trazodon nie, więc się trochę dziwię temu no i w zasadzie nie dziwię się twojemu stanowi na trazodonie, bo sama też nie wyrobiłam na nim lękowo i dlatego więcej go już nie wezmę, wolę zostać przy mircie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CórkaNocy, tyłam w zastraszającym tempie... A lekarz stwierdził, że trazodon działa przeciwlękowo... :bezradny:

Wiesław, a jaką dawkę brałeś?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 100. Ze snem kupa, z samopoczuciem podwójna kupa. Zastanawiam się tylko na ile w tym zasługa Trazodonu a na ile wskoczenie z 50mg sertraliny na 100. Lekarz uważał, że nie powinnam już mieć uboków, a jednak... Koszmar z początków brania Sertry powraca... Możliwe? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszego dnia do bani ,problemy z pamięcią i koncentracją.Wtedy pracowalam na kasie i wspominam jako kozmar bo niestety wciaz sie mylilam co odczula na tym moja kieszen.Nie potrafilam tez na tym leku spac wiec codziennie bralam polsen.Po dwoch tyg postanowilam odstawic tritico ale zas mialam kolejny problem jak odstawic polsen .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, a nie zauważyłam do końca odpowiedzi na pytanie. ale zdawało mi się, że byłaś zadowolona z tego, że przytyłaś bo byłaś chuda przez tą nerwicę. i nie myślałaś o zmniejszeniu dawki a nie od razu odstawce? i waga nie stanęła w pewnym momencie? bo u mnie tak było po ok.pół roku brania, ale 15 mg, że w końcu mimo że żarłam dużo nie tyłam już

a teraz na 7,5 nie przytyłam prawie w ogóle, apetyt trochę zwiększony, ale wszystko spalam i się nawet dziwię jak to jest, że się objem a waga stoi w miejscu mimo tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CórkaNocy, odpisałam, ale edytując poprzedni post, pewnie dlatego nie zauważyłaś. ;)

 

Byłam zadowolona po mircie ale; waga wzrosła w ciągu 2 miesięcy o 13 kg. I dalej szło w górę, mam tendencje do tycia po mamie, nerwica mnie tak "wypościła", dodatkowo mam symptomy typowe dla anorektyczek i zaczęły pojawiać się kompleksy... Tłuste nogi, paskudny brzuch, itd. Ostatnio tyle ważyłam z 10 lat temu, jak miałam 14-15 lat i intensywnie przytyłam w wyniku dorastania. Poza tym za bardzo mnie ten lek ścinał z nóg. Lekarz nie zaproponował mi zmniejszenia dawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmar z początków brania Sertry powraca... Możliwe?

 

możliwe , możliwe .

Mi ten lek też nie sluży ,,, raczej bardziej jego wchodze nie to istna udręka na której nie raz połamałem sobe zęby . A może to lek nie dla wszystkich ?- sen , apetyt , sex wszystko się sypie na maxa !

 

Ja biorę 100. Ze snem kupa, z samopoczuciem podwójna kupa. Zastanawiam się tylko na ile w tym zasługa Trazodonu a na ile wskoczenie z 50mg sertraliny na 100.

zdecydowanie to drugie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety też wymiotowałam po tym i miałam nudności cały dzień, skacowanie większe niż po mircie, kurde wtedy się czułam jak po ostrej imprezie i wolalam już nie spać niż to brać, dlatego nie zamierzam tego brać więcej, ale może się u ciebie jakoś uspokoi

 

kurde, mam już tak dosyć tych psychotropów, tak kijowo się czuję na sertralinie, tragedia, to co się ze mną wyrabia to nie jest fajna sprawa, a biorę teraz tylko 25 mg, a zmęczenie takie, że od kilku godzin siedzę w fotelu i nie mam siły nawet iść się umyć i tak codziennie, odkąd ją biorę

któregoś dnia się tak na to wkurzę, że chyba rzucę te psychotropy w pioruny, bo taki stan znacznie utrudnia mi funkcjonowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×