Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, czy aby poczuc dzialanie antydepresyjne tego leku trzeba brac co najmniej 150 mg? Jak u was z dzialaniem antydepresyjnym na tym leku i przy jakich dawkach? Mi przy 75 mg slabo pomagal w tej kwestii. Moj lekarz twierdzi, ze potrzebuje wiekszej dawki zarowno do walki z depresja, jak i problemami w sferze seksualnej. Problem jest jeden - przy 125 mg mam straszne problemy ze wstaniem, a w ciagu dnia mysle tylko o spaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witajcie. Piszę bo biorę Trittico CR od tygodnia, doktor kazał zacząć od 1/3 tabl. a potem ewentualnie zwiększyć, i kazał brać wieczorem, że to niby przez 8 godzin wycisza, a potem to działanie uspokajające się kończy i zaczyna od rana pobudzać i aktywizować do działania. Ale u mnie jest kompletnie odwrotnie, brałam wieczorem, tak o 22.00, 23.00, a potem nie spalam nawet do 4 w nocy. Więc zwiększyłam dawkę do 2/3 tabletki i skoro mnie pobudzało, to zaczęłam brać rano, ale w nocy i tak nie śpię. Dziś nie spałam do 3., a wczoraj specjalnie się chciałam trochę zmęczyć, zrobiłam w tym upale 70 km. rowerem,myślalam, że wieczorem padnę na ryjek, a tu do 3. w nocy jakiś natłok różnych myśli i tachykardia chyba ponad 100 uderzeń na minutę. W końcu się wkurzyłam, zapodałam 2 tabl. xanax i spaliłam kilka fajek jedna za drugą i dopiero zasnęłam. Nie wiem, czy brać dalej to Trittico? pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tritticco dodane do anafranilu dziala bardziej na lęki?. Bierze ktos takie polaczenie? I czy nie za bardzo oslabia uklad nerwowy takie polaczenie, czy uklad nerw zdolny jest do wysilku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tritticco dodane do anafranilu dziala bardziej na lęki?.

Z bólem dupy muszę to przyznać ,że na lęki najlepsze jest benzo ( alpra ) ,a takie triticcowanie to wiesz może , ale nie musi . Mi to tylko na sen służy. Ma lęki biorę alprę i mam spokój .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty już uzależniasz się od benzo?

jeszcze nie . Chociaż ostanie dwa miesiące to mialem może z 5 dni wolne od bez alpry . Przed zatruciem MXE brałem to sporadycznie ( bo nie mialem lęków aż takich i tak często ) . Teraz jak pojawia się lęk to długo się nie zastanawiam i łykam . Na szczęście dziennie nie więcej niż 0,5 mg alpry . Nie będzie lęków , nie będzie alpry . Nie lubię tego zwiotczenia po benzodiazepinach , a clona to juz najbardziej n ie toleruję ( tylko na sen) .

No cóż trza się czymś ratować , skoro jest się MXE-owym debilem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady teraz olać benzo . Po tym zje-banym MXE miałem takie paniczne lęki , że najgorsze zjazdy po amfie to śmiech niemowlaka . Do dzisiaj się budze z lękiem i benzo musi być tak czy siak , bo nie dałbym rady rozpocząć dnia i wypełnić w nim swoich obowiązków .

Mówię Ci ,że i tak mam dużo szcżęscia , bo niektórym na lęki i benzo nie pomaga . Zresztą czytałem ,że były przypadki śmiertelne mieszania MXE z 3 MMC ( a ja tak w swojej niewiedzy zrobiłem ) i jeszcze inne syfy pomieszałem . To teraz mam za swoje ,,, ale i to przebrnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do auta wsiadam , ale ZUPEŁNIE trzeżwy . Wożę nie tylko swoje dziecko do szkoły , ale i sąsiadki . Nawet po trawie nie wsiadam za kólko , wtedy mówię ,że auto popsute i nie ma jazdy . w tej kwestii jestem bardzo rygorystyczny .

Już wszystkich leków próbowałeś?

a gdzie tam wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bior benzo to jeżdzę , ale nawet nie czuje ,że coś wziąłem tyle tylko lęków nie ma .

SSRI wszystkie , 3 pierścieniowce wszystko co tylko było ,,, przez 25 lat to z kilka wanien by sie nazbierało . Jednak szczerze Ci powiem ,że przed leczeniem psychiatrycznym to dopiero miałem szajbę . Po ulicy zapier-dalałem ,żeby tylko łaćzęń nie nadepnąć i takie inne nieciekawe .

A teraz musze spierdzielać z Forum , bo mnie żona goni do roboty. ;)

 

-- 12 cze 2014, 18:27 --

 

Kalebx3, wozisz swoje dzieci po benzo?

oczywiście .

a co w tym takiego . przecież to nie alkohol .Lekarz mi przepisal - Jak wezmę 0,5 mg alpry to nie mam nawet najmniej zaburzonej koncentracji . Ludzie nawet po metylo jeżdzę , a na testach amfetaminowych mogłoby wyjśc pozytywnie . Zresztą mam paier w razie co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, trzeba poczekać, u mnie,a biorę od tygodnia i dopiero wczoraj zasnęłam nie czekając aż się zacznie robić widno. Przez cały tydzień zasypiałam o 4. rano, a biorę tylko 1/3 tabletki o dawce 75mg. I dziś właśnie zasnęłam po raz pierwszy może po 20 min. od chwili położenia się. Sen był bardzo dobry, mocny, ale miałam straszne koszmary, mimo to obudziłam się dziś wypoczęta i nieotumaniona:) Tak myślę, czy nie zwiększyć dawki do 2/3 tabletki:)myślicie, że po tygodniu już można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tritticco ma potencjal udzwignac samo depresje? Chodzi mi o taki potencjal anafranilowy. Bo mi tritticco dziala na sen wysmienicie. Narazie biore anafranil a na sen ratuje sie tritticco bo bym nie zasnął. Wczoraj bylem w takich lekach ze zadna hydroksyzyna by mnie nie uspila a tritico tak.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny, mam do Ciebie pytanie, ile czasu już bierzesz Trittico i jaka dawka wywołuje u Ciebie taki dobry sen? Nie masz chorych snów? Jaka dawka jest potrzebna, żeby sen był na prawdę dobry, to prawda, że jak się zwiększy dawkę, to już działanie nasenne tego leku mija?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore 75 i spie, nie wiem kilka razy dopiero wziąlem.

 

-- 15 cze 2014, 23:12 --

 

W odpowiednim momencie zadales to pytanie, bo wzialem dzisiiaj 75 i nie uspil mnie, wiec biore anafranil i bede spal jak niedzwiedz w zimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia, ja jeszcze parę dni pobiorę 2/3 tabletki i zobaczymy. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie te chore sny, same zwłoki, ciągle w moich snach jestem chora albo obłąkana albo umieram, ciągle śnią mi się bliscy, którzy zmarli. Boje się że przez te sny dostanę jakiegoś obłędu. Czy to się kiedyś skończy, może tak jest tylko na początku brania? Dziś aż boje się wziąć tą tabsę, na samą myśl co to dziś ciekawego mi się w tym łbie uroi, dostaję gęsiej skórki.....

 

-- 17 cze 2014, 13:06 --

 

Słuchajcie mądrzy ludzie, czy można trittico lączyć z jakimiś ziołowymi preparatami na spanie, doppel herz, to są takie ziołowce na bazie chmielu, lawendy, i chyba melisy. Czy jedno nie zabija działania drugiego. Brał ktoś taki skład. I jeszcze pytanie, na ile przed położeniem się bierzecie trittico, 1 godz., 2?

 

-- 20 cze 2014, 12:43 --

 

A więc mija drugi tydzień brania Trittico. Biorę całą tabletkę 75 mg. I nie mogę uwierzyć, że tyle ludzi pisze, że ten lek usypia. U mnie jest kompletnie odwrotnie!!!!!Mnie on pobudza. I biorę go rano. Ale w nocy i tak nie mogę zasnąć. Wtedy pomaga xanax. Ale nie chcę brać benzo codziennie. I już nie wiem co mam robić. Ziołowe tabletki to jakieś gówno, choćbym całe opakowanie zjadła, pomoże jak umarłemu kadzidło:)

Te wszystkie neoperseny, forseny, labofarmy, o kant dupy roztrzaskac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×