Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mocne uderzenia serca


tomeek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam 23 lata i od około 3 miesięcy mam taki problem, że nie mogę zasnąć bo wali mi serce, tetno nie jest zwiększone - ok 60 uderzen na minute ale są to mocne uderzenia i praktycznie nie ma szans żebym zasnął na lewym boku, robiłem sobie EKG z sercem wszystko wporządku, nigdy nie odczuwałem duszności ani bólu. Jestem czasami trochę nerwowy, jakaś błahostka może mnie wyprowadzić z równowagi ale staram się pracować nad tym i te nerwy przechodzą po kilkunastu minutach, oprócz tego nie mam stanów lękowych, nie wiem naprawdę co mi jest proszę o jakąś radę, może za dużo rozmyślam jak się kładę i dlatego serce mi wali ale wiecie nie da się tak poprostu o niczym nie myśleć:) Czy to jest początek nerwicy??Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to witamy w klubie ;) czyli najprawdopodobniej jak większość z nerwica jesteś zdrowy jak koń a to sa tylko reakcje twojego organizmu. znajdziesz tutaj spore stadko osób z niemal identycznymi objawami. możesz więc chyba z czystym sumieniem udac się do jakiegos specjalisty i pogadać z nim co jest. jak to początki to może dość szybko się z tym uporasz.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to nerwica. Wcześniej też miałem dokładnie tak samo, tylko u mnie jak kładłem się na plecach to do tego wszystkiego dochodziło pulsowanie w jakie brzusznej. Ostatnio nawet położyłem sobie rękę na tymże brzuchu i co się okazało? To żołądek "wariuje" w rytm pulsu! Dziwaczne ale jakże prawdziwe. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jakoś dwa - trzy lata przed atakiem nerwicy przezywalam dokladnie to samo, rozmyslalam przed zasnieciem - serce walilo mi tak, ze przez samo to nie moglam zasnac, slyszalam bicie wlasnego serca pod poduszka i nie moglam go wyciszyc! Moze to swiadczyc o tym, ze jestes zbyt wrazliwy i podatny na negatywne emocje, ktore sie kumuluja w Tobie... Ale czy to nerwica - nie mnie oceniac... ale na pewno dobrze by bylo gdybys zaczal stosowac jakeis techniki relaksacyjne przed snem. A moze tlumisz w sobie uczucia, nie rozmawiasz z przyjaciolmi o tym co Cie boli?? - u mnie wlasnie tak bylo...

 

Aha! Zobacz "Program dnia dla nerwicowca" - na mnie dziala metoda 'odliczania' powodzenia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×