Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niechęc do pracy


rav71

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrow, a co u Ciebie w związku z szukaniem pracy?

 

Właśnie wróciłam z pracy. Czuję niechęć, ale nie do samej pracy, ale do kierowniczki, która g.... się zna na swojej robocie :roll: Zawsze musi mi się coś nie podobać, jak nie sama robota albo godziny pracy to kurna ludzie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno, a ty myślisz, że Ty pracę dostaniesz :lol: ?

dostać to można kopa w dupę trzeba o nią walczyć ale coś kiepsko mi to idzie. Za granica jeszcze bym znalazł w Holandii czy Anglii gdzieś w fabryce, hurtowni bo biorą czasem bez kwalifikacji i doświadczenia tylko podstawy języka wymagają ale raz że mi się tam nie chce jechać, dwa że wiem że ta praca nie będzie mnie satysfakcjonować no ale lepsze to niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie stres nieprzespane noce i zawiecha umysłowa na rozmowach kwalifikacyjnych no i tłumaczenie się ze swojego beznadziejnego życiorysu jeszcze. Zresztą ja na żadna satysfakcjonująca prace nie mam szans odpadam w przedbiegach tylko proste fizyczne prace zostają ale te to lepiej za granica robić bo w Polsce to wstyd i kasa kiepska. No ale jak się człowiekowi nie chce robić tak jak mi to zawsze se jakieś przeszkody i tłumaczenia znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę ale mi się nie chcę, szczególnie nie che mi się szukać pracy, starać się o nią, rozmów kwalfik., załatwiac tego wszystkiego nawet bardziej niż pracy jako pracy.

 

Carlos Ty w ogóle nie jesteś szczery , napewno pracujesz i sobie jaja robisz :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow mnie tam nawet nie zapraszają odpadam w przedbiegach. Czas i koszty też kosztują te rozmowy ale najwięcej stresu człowieka zżera, a prace i tak po znajomości się głównie ma. Ja tylko tak swoje dostawałem nie licząc że kiedyś za pracę po prostu zapłaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niepełnosprawność umysłowa to chyba po prostu taka etykietka pod jaką się dostaje rentę. Nie wiem jak w ZUS, ale z tego co słyszałem to w orzeczeniach pozarentowych tych kodów kategorii jest mało i czasem nie do końca pasują do zaburzenia, ale jakiś kod muszą dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×