Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem o tym wczoraj, bolą mnie oczy i nawet nie specjalnie mogę przeczytać co piszecie. A najgorsze, że jak bolą z nerwów to żadne ziółka, krople czy okłady nie pomogą. Jedyna nadzieja, że to z powodu wady wzroku, choć to raczej nikłe pocieszenie. Byłem już u tylu okulistów i żaden mi nic sensownego nie polecił. W googlach sam spam za to, fajnie jakbym spotkał tu kogoś kto miał podobny problem i go rozwiązał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czymajcie za mnie kciuki od jutra przez następne 10 miesięcy :mrgreen::mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich zapierniczających z zaburzeniami do szkółki razem ze mną...

Keij cóż za szkoła?

Dziękuję za pozdrowienia może wysępię od psychiatry reckę na coś dopaminergicznego i koncentrację poprawię :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat znów doszedl do tego etapu, że jeździ samochodem po alkoholu. Nic go nie nauczyło to, że za pierwszym razem stracił prawo jazdy.

Postanowiłam, że nastepnym razem jak zobaczę go za kółkiem po procentach to zadzwonię na policję, ale nie wiem czy się odważę. Jego praca polega na rozwożeniu towaru po Polsce, a jak straci pracę to znowu będzie siedział w domu i "pożyczał" od rodziców i sąsiadów kasę na picie.

Oczywiście nastrój mamy jet zalezny od zachowania brata zatem nie muszę wspominać w jakim jest nastroju.

I tak od kilku lat........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam u lekarki, stwierdziła, że prędzej niż zapalenie jelit mam zapalenie przydatków, więc czeka mnie bieganie po kolejnym lekarzu (czwarty w tym miesiącu!) :roll: nie dostałam nic na uspokojenie, na wymioty, mdłości, null...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×