Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem 2 lata temu rozstałam rozwiodłam się mam 23 lata ponownie wyszłam za mąż .

Mam synka z poprzedniego małżeństwa jego biologiczny ojciec nie interesuje się nim,obecny mąż bardzo jest zakochany w szymonie i jest bardzo dobrym mężem.

Mój mąż bardzo chce dziecka ale ja się boję że nie dam sobie rady że to wszystko mnie przerośnie .

biorę tabletki anty ale dzisśpo zrobieniu testu wygląda na to że jestem w ciąży :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .

Strasznie się martwię a mąż skacze z radości ,pomóżcie mi proszę bo ja zwariuje jestem za słaba psychicznie i nie wiem czy sobie poradzę:( .

Tym bardziej że już 3 razy poroniłam.

Miałam też nie jednokrotnie myśli samobójcze :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emila89, bądź dobrej myśli. W końcu masz już jednego syna, więc i tym razem będzie dobrze.

Poszukaj psychologa, on pomoze uporac ci sie z negatywnymi myślami.

trzymam kciuki! Jakby co pisz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie żaliłem, więc... Tydzień temu padłem ofiarą napadu na tle rabunkowym- mój debiut w takiej roli. Po zdiagnozowaniu wstrząśnienia mózgu i kilku dobach w szpitalu, powoli CHYBA dochodzę do siebie. Stratę telefonu i torby z min. dokumentami przeżyję, ale uraz głowy przy moich zaburzeniach, to ostatnia rzecz jakiej potrzebowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991, to dobrze:) A zgłosiłeś to na policję? Bo można jest niektóre telefony namierzyć gpsem... No i trzeba uważać, żeby ktoś się teraz nie podszył i nie wziął kredytu na twój dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, widzę że jesteś obeznana w temacie ;) Zostałem o wszystkim uprzedzony i powiadomiony. Nasza policja i cbś od kilku dni nie żyją niczym innym jak tą sprawą (pozycja ojca). Sporządzono nawet portret pamięciowy ;P Najgorsze, że do czasu wyrobienia dokumentów kupując piwo, muszę legitymować się indeksem :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że do czasu wyrobienia dokumentów kupując piwo, muszę legitymować się indeksem

Ja kupowałem piwo dla kolegów a później dla siebie od 14 ego roku życia i nigdy mnie nikt o dokumenty nie prosił no ale ja w wieku 16 lat wyglądałem na 25 lat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×