Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Kasiu, masakra. Ale na pewno wczorajsze badanie też dało Ci mocno w kość.

Jeśli będziesz potrzebować piątek mam wolny i jeśli zechce Ci się mnie zabrać to z Tobą pojadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matka podejrzewam,że ma depresję.

Ojciec nadużywa alkoholu,pije np.po przyjściu z pracy o 14;30 piwo 0,6l na obiad,poźniej koło 17kolejne i na wieczór znów czyli jakieś 2l dziennie.

Czasem nawet więcej,wykrzykuje matce wtedy przykre rzeczy,epitety,wyzywa ją.

Kilka dni temu dzwoniłam do mamy żeby zapytać co u niej...nie odbierała tel.

Wczoraj tam pojechałam bo zaczęło mnie to martwić-zawsze miałyśmy dobry kontakt. Matka płakała,ojciec wykrzyczał jej

że przez 25lat jest z Nią nie szczęśliwy,wyzwał ją od k....,szmat....

Brat ma 21 lat-trzaska drzwiami,dre morde na ojca że pije,na matke że mu kanapek do pracy nie zrobiła,że ciuchy nie wyprasowane.Niszczy dobytek rodziców.

A oni mu tyle dali.

Wczoraj chciałam z ojcem porozmawiać...ale brakło mi odwagi.Nawet niewiem jak pociągnąć rozmowę żeby uświadomić mu że jest alkoholikiem.Bo to już trwa jakieś 3 lata.

Dzień w dzień alkohol,na zakupy niema bo woli dać na piwsko.

 

Smutno mi z tym faktem,zecierpi na tym matka przez własnego syna i ojca.a zarazem kocham ich i nie wiem co dalej poczynić.

Ojciec jest skryty,mało mówi,ja zresztą też i jak tu pogodzić taki spór.

:hide: Wydaje mi się,że też przez to moja choroba....chcę pomóc innym nie patrząc na siebie,ale też nie umiem...potem natrętne myśli... :(:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat ma 21 lat-trzaska drzwiami,dre morde na ojca że pije,na matke że mu kanapek do pracy nie zrobiła,że ciuchy nie wyprasowane.Niszczy dobytek rodziców.

A oni mu tyle dali.

Może postaraj się mu wytłumaczyć, że Wasza matka jest chora i przez to nie jest w stanie wykonywać obowiązków domowych? Albo jeśli pracuje to że robienie kanapek nie jest jej obowiązkiem.

 

Przypuszczam, że sam może nie rozumieć tego co się dzieje z Waszą matką i do tego cierpi z powodu alkoholizmu Waszego ojca i to powoduje u niego rozdrażnienie i agresję.

 

Alkoholizm nie jest normalny i jest jedną z gorszych rzeczy które rodzic może zrobić swoim dzieciom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×