Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Co raz częściej mam problemy z opanowaniem złości. Gdy coś nie idzie po mojej myśli to mam chęć się rozpłakać albo coś zniszczyć i to drugie niestety częściej mi się zdarza. Później jeszcze bardziej się denerwuję tym, że coś zepsułam. (boje się, że kolejna próba współpracy z moją drukarką skończy się dla niej fatalnie) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derealizacja trwa juz ponad trzy tygodnie mam tego wszystkiwgo dość, a na dodatek na całym świecie nie ma nikogo, kto by mnie szczerze przytulił i powiedział coś ciepłego.

:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moment, może spróbuj zmienić otoczenie - jeśli jest to oczywiście możliwe, pytanie tylko czy rzeczywiście są oni takimi idiotami, czy tak na prawdę ty na niego nie wychodzisz? Na ile możesz sobie samemu ufać? Czy rzeczywiście musisz wśród nich przebywać i czy wśród innych ludzi historia się nie powtórzy?

 

Niewątpliwie na świecie jest dużo idiotów, jeśli rzeczywiście jesteś od nich mądrzejszy to postaraj się ich ignorować na ile się da.

 

mi na wewn. "rozregulowanie" najbardziej pomaga nadmiar obowiązków, przy czym i tak znajdę czas na to by wejść na to forum, co gorsze znajdzie się też czas na czarne myśli, które mówią mi, że to co robię to jakieś pierdoły - dlaczego nie robię nic więcej ponad to co jest ode mnie wymagane? Może mam duszę zwykłego robola i do niczego się więcej nie nadaję. Na pewno mam zbyt mało siły w sobie, moje resztki entuzjazmu wyleciały daleko w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katia010, Tak naprawdę sam nie wiem co mam myśleć i robić. Możliwe że to ja jestem idiotą, ale czasami ci ludzie osłabiają mnie pierdołami którymi zawracają mi głowę, w dodatku są to pierdoły do rozwiązania w 30sekund, a oni muszą mnie zawołać bo sami nie potrafią tego zrobić, albo czepiają się ze wszystko robię źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bardzo chciałabym pierdolnąć na jakiegoś raka, albo wpierdolić się pod jakąś ciężarówkę. sama sie nie zabiję bo jesten jebanym tchórzem i boje się że jeszcze zostalabym kaleką. nie potrafie nic zrobić ze swoim życiem. nie jestem tu do niczego potrzebna. pierdolona kula u nogi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×