Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj znowu zrobiłam coś złego po tym, jak przeskoczyła mi zapadka w mózgu odpowiadająca za samokontrolę. Nie panuję nad sobą w ogóle kiedy jestem wściekła. Pomimo trzech lat pracy nad własnymi słabościami nadal mam takie chwile, że nie wiem co mówię, robię i nie wierzę w to, co właśnie odwaliłam. Aż mnie cofnęło jak sobie uświadomiłam wczoraj, co ja (ja! nikt inny) powiedziałam do jednej z absolutnie najbliższych m osób. Chciałabym wreszcie przestać sabotować własne szczęście, chciałabym przestać szukać sobie problemów, dziury w całym, udowadniać sobie, że jestem niewarta, zła i tylko w złej sytuacji odnajdywać spokój, bo właśnie te złe znam najlepiej. To w sumie całkiem smutne. Dużo jeszcze przede mną pracy nad sobą. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego chcę, nie wiem kim jestem. Tułam się przez życie, podejmuję pochopne decyzje. Raz nie chcę być sama, za chwilę pragnę samotności. Nie wytrzymuję ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nocne jedzenie misku sałaty z roszponką zamiast zapiekanki z sosem czosnkowym i szynką jest oznaką kryzysu mojej męskości?

Na takiej diecie nie mam nawet jak masy zbudować.

Wiadomo, masa świadczy o suckesie każdego kapitalistycznego mężczyzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrrafal, Jedzenie sałatki zamiast jakiegoś niezdrowego żarcia jest jedynie oznaką zdrowego myślenia. Lepiej mieć więcej potrzebnej "masy" w mózgu niż ciele! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem dnem bez dna i mam dość życia, marzę o śmierci- żeby wspomnienia i moim istnieniu znikły żeby było tak jakby mnie tu nigdy nie było.. żeby życie się toczyło ale bezemnie .. żebym już nie czuła tego palenia wewnątrz i żebym mogła wreszcie wziąć głęboki oddech spokoju i błogości i poczuć ten koniec czucia.. czyli braku czucia realnych uczuć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×