Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia erekcji o podłożu psychicznym?


Bartek1988

Rekomendowane odpowiedzi

sebastian86 Brałeś wtedy antydepresanty czy byłeś po odstawieniu ? U mnie problem zaczął się pół roku po odstawieniu wszystkich psychotropów 4 miesiące byłem w miarę czysty a pozniej ,brałem dużo amfetaminy,benzo,tramal i innych chujoz .Pewnego ranka na zwale po fecie podczas wytrysku zamiast przyjemności był okropny ból,ból jąder,ból podbrzusza od tego momentu wszystko w sferze seksualnej zaczęło się walić.Zero czucia orgazmu,czucia członka,mechanika..wrak,totalny wrak Sasha Grey nie dałaby rady,gdy jest zimno i sikam to czuje ból w cewce.Reszta objawów takie jak u Ciebie brak wrazliwości na bodzce dotykowe i wzrokowe.Mechanika się poprawiła,dość często stoi jak dąb ,gdy filtruje z kobietą to potrafi stanąć.Jednak co z tego jeśli seks jest jak za kare ?Czasami podczas masturbacji czuje paro sekundowe powroty wrażliwości członka i podczas orgazmu tak jakby lepiej przez 2-3 sekundy ( to i tak tragedia porownujac do tego co było).Myślałem,że wina leży po stronie pleców,zawsze miałem problem z odcinkiem lędzwiowym , w dodatku pojawiły sie fascykulacje i pare innych niemiłych dolegliwości.Rezonans wykluczył moje podejrzenia.Badania hormonalny ok,jedynie posiewu nasienia nie zrobiłem.W tym tygodniu wybieram się do swojego urologa i dalej będziemy myśleć (utajone zapalenie prostaty,jakaś bakteria ?).Następnym przystankiem będzie seksuolog.Czego próbowałem na libido ? Trittico,DMAE lipa .

Kalebx3 To co podałeś trzeba po jakimś czasie odstawić ,na ile oceniasz efekt jak długo on trwał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na trittico bylem jakis czas ale chyba nie bylo efektu na libido.ja mialem libido kiepskie zarowno na antydepresantach jak i po odstawieniu.mnie by nie dala rady nawet Keisha Grey...u seksuologa juz bylem i jak zerknal na badania moje no to powiedzial ze nie jest w stanie dla mnie nic zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 To co podałeś trzeba po jakimś czasie odstawić ,na ile oceniasz efekt jak długo on trwał ?

JużTuByłem, siemka ;)

 

niedobrze jak dwudziestokilkulatek ma problemy z libido , gotowością do seksy etc.

Nie chcę się chwalić , ale w wieku 20-30 lat żarłem SSRI dużo ( o wiele więcej niż teraz ) , a drągalem mogłem drzewa wyrywać ;)

Teraz to już wiek dodatkowo i prochy też swoje .

Co do Twojego pytania .

___ bierze się to seriami . Jakiś czas , potem przerwa, albo w "gorsze " dni .

Nie chodzi mi tu o dawki akademicki , ulotkowe tylko takie z wyczuciem , subtelne , zależy od samopoczucia etc.

Ja biorę po pół i to góra pól tabletki i starcza . Seks juz mnie nie rajcuje jak 20 lat temu , ale jak słysze ,że 20 latkowi nie staje lub nie ma ochoty to naprawdę straszna tragedia . Nie mówiąc już o tym jak ma partnerkę, a seks u nich siedzi i pierdzi flakiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje Kaleb, to tragedia...ja sie czuje jak niepelnosprawny jakis

 

i tak normalnie poddajesz się ??? :shock:

idż do lekarza , jak jeden zacznie pierdo-lic głupoty o psychicznych blokadach , to znajdż innego, takeigo co zacznie Cie leczyć .

ja w swoim życiu z 20 psychiatrów zmieniłem i co ?

I zyje .I jescze grubo grubo po 40 córę zmaluję co by mi na starość była pociechą. Plemniki jak ta lala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam pytanie -czy tantra likwiduje problemy z erekcją,?bo jakiś czas temu kupiłem książkę tej Pani i wydaje mi się,że poprzez ćwiczenia coś się posypało ze zwodem .....możę coś żle robiłem? może rzeczywiście potrzebuje konsultacji....chciałem być mistrzem seksu tantrycznego..,oczywiście z żoną a tu poszło na odwrót :cry::cry: mam 39 lat piękną żonę 16 lat po ślubie....boje się ,że mnie zostawi za moje niedomagania, a jeszcze do niedawna stał na samą myśl.... a teraz nawet rano nie miewam wzwodów czuje jakbym miał sniętą rybę.....POMOCY chce odzyskać codzienne czucie , a nie tylko raz na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×