Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

a sorki skłamałem dziś byłem na cmentarzu. a tak to tylko 100 metrów do sklepu ;p

 

-- 01 lis 2011, 19:22 --

 

wcześniej też się nigdzie nie ruszałem tylko miesiąc w Holandi byłem u siostry. a tak to ponad połtora roku w domu.

 

-- 01 lis 2011, 19:37 --

 

samara22 siema ;d

wiola173 Siedze w domu jakoś nie mogę się przełamać wyjść tak normalnie na dwór, zaraz kogoś spotkam a nie cieżko mi sie gada z ludzmi

 

-- 01 lis 2011, 19:38 --

 

ps. jak wy zaznaczacie nicki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z Powązek...było tak pięknie....tak pięknie...

ze jeszcze nie ochlonęłam

z ciemnego nieba spadaly na głowę białe liscie

pod stopami żółte liscie

na grobach ciemne liscie

drgające w płomieniach

w powietrzu zapach zniczy

i cos nieuchwytnego i magicznego....

nie wiem jak mozna nie kochac cmentarzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, MOniś witaj!

 

Transfuse, Sabaidee, a Wy sobie tak siedzicie i kontemplujecie? ;-)

 

 

Ja z cmentarza wybrałam się do babci na kawę. Zasiedziałam się 4 godziny. No, ale miałam przyjemność porozmawiać z kuzynostwem, ciotką, wujkiem, siostrzeńcem. Po odwiedzinach zaliczyłam myjnię i hot-doga na stacji benzynowej :-)

Jutro do pracy......................... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, Co robię w pracy? :D

Trochę rządzę i trochę uczę :-)

Nie jest to tajemnicą więc napiszę, że jestem nauczycielem-oligofrenopedagogiem i dyr. przedszkola integracyjnego.

A o autku mi nie mów. Mój golfik nie dostąpił zaszczytu umycia w środku. Tylko porządne mycie od zewnątrz. Wzięłam dziś full wypas z woskowaniem, podwójnym myciem, polerowaniem i suszeniem bo była promocja.

A środek samochodu..... :hide:

Trochę go zaniedbuję, zaczynam go nie lubić bo pojawia się na nim rdza!Na drzwiach taki pęcherzyk i z tyłu na piątych drzwiach nad tablicą rejestracyjną.

Chciałabym jeszcze pojeździć nim do wiosny, a potem zmienić. Na razie fundusze mi na tą zmianę nie pozwalają, mam inny cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, to chyba fajnie spędzilaś dzień :) szkoda ze ja juz nie mam babci :(

Tak, nie siedziałam w domu, nie lubię go.

Monika1974, muszę kiedyś w końcu spróbować hot-dogów,bo nigdy nie jadłam :bezradny: to miałaś ciekawy dzien ;)

Pyszne są Kasiu te ze stacji benzynowej, mówię Ci. Ważne, że świeże, gorące i mają chrupiącą, szczelną bułeczkę, z której nie wylatuje zawartość.

Spróbuj!

 

Monika1974, A która to generacja golfa ?
jestem nauczycielem-oligofrenopedagogiem i dyr. przedszkola integracyjnego
trudne słówko, wujek google okazał się bardzo dobrym tłumaczem...

Trójka :oops:

Pracuję z dziećmi z różnymi deficytami rozwojowymi i wszelaką niepełnosprawnością. Ze zdrowymi również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×