Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, cześć. Ja właśnie uczyłem się mapki Polski, bo stwierdziłem, że słabo znam swój kraj. Szkoda, że mam lekkie problemy z motywacją. Moje życie nie ma sensu, a tu uczę się jakieś niepotrzebnej mapki. To chyba stąd wynika, mam większe problemy i taka praktyczna rzecz jak nauka staje pod znakiem zapytania. A uczyć się powinienem, żeby mi mózg nie zardzewiał. Macie jakieś sposoby na brak motywacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie poszukiwania motywacji ciąg dalszy. Jak człowiek się tak czuję to ma tylko motywację do leżenia w łóżku. Ale takie leżenie to jeszcze gorsze. Trzeba coś robić, to właśnie jest ta motywacja. Przydałaby się jednak jakaś bardziej wysublimowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem "podsumowanie roku". Były nadzieje, wiele z nich się nie spełniło. Teraz trzeba stwierdzić czemu nie wyszło to co miało się udać i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Czy na prawdę nie da się ze mnie już nic wycisnąć? Starałem się, ale czas przeciekał przez palce, ledwo się skapnąłem a już grudzień. To moja wina, czy czas leci tak szybko, że zrobienie czegokolwiek graniczy z niemożliwym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×