Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

omeeena, jako, ze moj byly( i nie jest to z mojej strony zadna zlosliwosc po prostu zawsze tak jest) nie jest w stanie niczego zrobic dobrze tak i tym razem nie bylo wyjatku od reguly Wykrecil sruby zabezpieczajace beben ale nie wyciagnal tulej w ktorych byly sruby wiec podczas wirowania pralka mi wyskoczyla prawie na srodek kuchni. Ale jutro ma to naprawic wiec jest szansa ze skoncze pranie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Żeby siostra odpalała tak często piekarnik jak zapalniczkę , to by było można spokojnie cały Kraków nakarmić :P krowa czy nie krowa , fakt jest taki , że siostra jest już stara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, brat to chyba nie może spać po nocach i te gospodyniowe przytyki wymyśla :P no żeby nakarmić cały Kraków to tak, może i by się dało, ale Warszawe to już nie za bardzo bo brat tyle je, że potrzebaby kucharzy z całej Polski :P tak w ogóle mów brat głośniej, bo nie dosłysze, z mojej skromnej emerytury nie starcza mi na żaden aparat słuchowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Pewnie , że wymyślam bo czasem trzeba siostrze dogryżć :P jakbym miał kucharzy z całej Polski to już w ogóle nie ma co jeść , bo gdzie kucharzy sześć ... więc siostra wystarcza na razie :P jak mówię , że jestem głodny albo trzeba posprzątać to siostra nie słyszy , ale jak krzyknę , że Ezil gra albo , że dziś dzień wolny od sprzątania , to siostra na drugim końcu miasta usłyszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ja siostrze dogryzam ,w przerwie między meczami jak się nudzę , powinna mi siostra być wdzięczna , że częściej tego nie robię :P siostra nie dba po prostu o brata , a to obowiązek każdej siostry :P

Saiga, A ty myślisz , że dlaczego ja mieszkam w Warszawie a siostra w Krakowie ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×