Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, No przegrywam :D dlatego zawsze biorę brata do gry , bo nie potrafi grać w piłkę i to jedyny okazja żeby wygrać :D

Mara_, myślałem , że kobiety się tak nie denerwują przy grach :D swoją drogą mario był super :105:

luk_dig, u mnie się nic takiego nie zdarzyło :D aż dziwne , że ta konsola jeszcze działa , bo tyle razy w nią rzucałem padem :mrgreen:

 

-- 04 lis 2012, 23:21 --

 

Też zawsze lubiłem Szymborską , ale najbardziej podobały mi się wiersze Juliana Tuwima , a szczególnie " Całujcie mnie wszyscy w dupę " :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałbym jakieś wiersze, ale nie jestem smokiem z paroma głowami, a aktualnie słucham muzyki.

Ostatnio czytałem Kasprowicza, też prawdopodobnie dobre, tylko to takie trochę religijne opowieści, a fobie dały o sobie znać. Czekam aż się wyleczę i wtedy w końcu przeczytam. A jest lepiej, bo mogę już np. słuchać DIO, fakt trochę mnie dreszcze przechodzą, ale i tak jest poprawa. :smile:

 

Gracie w jakieś gry? Ja mam zaległy numer Cd-Action do przeczytania i się zastanawiam czy się za niego nie zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie, cośmy widzieli, jedyna,

W ten letni tak piękny poranek:

U zakrętu leżała plugawa padlina

Na scieżce żwirem zasianej.

 

Z nogami zadartymi lubieżnej kobiety,

Parując i siejąc trucizny,

Niedbała i cyniczna otwarła sekrety

Brzucha pełnego zgnilizny.

 

Słońce prażąc to ścierwo jarzyło się w górze,

Jakby rozłożyć pragnęło

I oddać wielokrotnie potężnej Naturze

Złączone z nią niegdyś dzieło.

 

a całość wiersza tutaj: http://inx.pm.waw.p/~tp/baudelaire.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×