Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, wstała o ósmej, myśląc, że jest jedenasta. :roll: Do tego czuje przerażenie zadaniami na dziś, jutrem oraz zadaną lekturą. Wczoraj w godzinę przeczytałam zaledwie 25 stron, a i tak na koniec doszło do mnie, że niczego nie pamiętam/nie zrozumiałam i cały czas śpiewałam w myśli jeden utwór :roll: Na niczym nie można skupić uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, skąd ja to znam, z koncentracją u mnie w ostatnim czasie jest gorzej niż kiepsko. Często łapałam się na tym, że nic nie zrozumiałam z tego co przeczytałam i myślałam o czymś zupełnie innym. Ale wierzę,że dasz radę.

Coś mi się wydaje, że nie lubisz mego imienia? :mrgreen:

 

-- 19 lut 2012, 10:21 --

 

idle, śpij i śniiiiiiiij :oops:

 

Bellatrix, oho, to szaleństwo i leniuchowanie :mrgreen: , ale należy Ci się. A jak dziś serduszko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, czemu, lubię to imię (chociaż najbardziej to ja lubię imiona męskie... :105::105: ), przywołuje różne, niekoniecznie miłe, wspomnienia, ale nie ma co ludzi skreślać ze względu na imię - tym bardziej, że jesteś wspaniałą dziewczyną, której nie da się nie lubić :mrgreen: (chociaż jest jeden wyjątek - imię Maria powoduje u mnie ataki złości i niemożność normalnego funkcjonowania :lol: )

Przeczytam jakieś opracowania, może poproszę ojca - jak będzie miał humor, to wytłumaczy o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Dbaj o siebie koniecznie ! Z sercem nie ma żartów. Teraz zresztą masz czas. :smile:

 

Vett, Przeczytałam kawałek bloga ;) i tam to imię występowało. :P

Oj tam od razu wspaniałą. (ale miło mi się zrobiło :oops: )

A dlaczego akurat padło na Marię?

Rozumiem, że trzeba trafić w odpowiedni dzień? u mnie od rana w domu nerwówka, ale zamknęłam się w pokoju i mam wszystko gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Natalia to ta, która mnie omamiła, owinęła wokół palca, a następnie zmieszała z błotem i wymieniła na lepszy model - Marię właśnie ;) Pierw musiałam znosić narzekania, jaka to marysieńka zła, później, jaka jest wspaniała :roll: No i jej matka mnie 'uczy', a raczej ciągle uznaje za ścierwo, bo nie mam babskiego temperamentu, zainteresowań :roll:

No i trzeba trafić, jak nie dostał żadnej nowej książki, bo wtedy to nie wolno nawet obok przejść :roll: Ja nie wiem jak dziś w domu nastroje, siedzę cały dzień w pokoju :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, właśnie starałam sie ułożyć to w jakąś historię. Pisałaś kiedyś o jakiejś dziewczynie, która rozwaliła Ci psychikę. Ludzie są dziwni. Zresztą i ja jestem dziwna. Niech ta matka zajmie się wychowaniem swojej córki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, to bardzo dobrze. A nauka widzę dla Ciebie jest przyjemnym z pożytecznym, więc dodatkowo jeszcze się dokształcasz. Mi nauka zawsze przychodziła z trudem, ale jakoś dałam radę. Prawie studia skończyłam, więc nie jest źle. Doszłam do wniosku, że chciałabym kształcić się dalej w moim kierunku i w przyszłości pomagać innym. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, no, dokładnie, wszystkie elementy łączą się w opis właśnie ich. ;)

Cóż, ona nawet z własną córką potrafią komentować me postępowania :roll: To wszystko jest chore. Co jest tragicznego w tym, że od mody wolę coś, co ma cztery koła, silnik i jeździ :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ważne aby być sobą. Ja to niedawno zrozumiałam. Z tym, że czasem nie wiadomo do końca kim się tak na prawdę jest. Dlatego pierwszym krokiem jest wiedza o sobie. Mam nadzieję, że odkryję siebie. :smile: Ja lubię piłkę nożną, F1 tak jak Ty, inne sporty i tak na prawdę nie widzę w tym nic złego :bezradny:

 

-- 19 lut 2012, 11:16 --

 

Thazek, hejkaaaaa! Jak impreza? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, hejo!

slow motion, nawet nie wiesz, jaki to grzech w ich przekonaniu, gdy dziewczyna interesuje się sportem :mrgreen: Ja ostatnio zastanawiam się właśnie, kim jestem, czego właściwie chcę... Bo moje wyobrażenia o mnie są zupełnie odległe, jeśli mamy to porównywać do chwili obecnej... :roll:

 

-- 19 lut 2012, 11:26 --

 

slow motion, właśnie, co z Twoimi zdjęciami? Chwaliłaś się, że są na fejsie, a tutaj niczym się nie podzielisz? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, w takim razie jestem grzesznicą :twisted: w sumie nie od dziś to wiem. Wiesz Ty jeszcze młoda dziewczyna jesteś. Studia jeszcze przed Tobą, myślę, że za kilka lat ukształtujesz swoje myśli. Tak sobie błądzimy teraz. :roll:

 

-- 19 lut 2012, 11:32 --

 

Vett, mam trochę osób z forum na facebooku, więc chyba nie ma sensu tu ich dawać. Jak chcesz to możesz dołączyć do grona mych znajomych 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×