Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, ja tak samo :D Mou do mnie zadzwonił przed meczem i poprosił o poradę dlatego wygrywają :P boję się , że któregoś dnia po pijaku wypadnę za burtę i nikt nie zauważy :P nadaje się siostra , więcej wiary w siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja tak samo :D Mou do mnie zadzwonił przed meczem i poprosił o poradę dlatego wygrywają :P boję się , że któregoś dnia po pijaku wypadnę za burtę i nikt nie zauważy :P nadaje się siostra , więcej wiary w siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a skąd pogląd, że mam niskie mniemanie o mężczyznach?

I sorki, ale nie trzeba wielkiej filozofii albo psychoanaliz, żeby choćby po sposobie pisania ocenić czyjeś priorytety, inteligencję czy sposób na życie.

 

-- 26 lut 2013, 22:47 --

 

Saiga, oczywiście, nie generalizuję. Nie pisałam o kimś konkretnie ani tylko o mężczyznach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a skąd pogląd, że mam niskie mniemanie o mężczyznach?

I sorki, ale nie trzeba wielkiej filozofii albo psychoanaliz, żeby choćby po sposobie pisania ocenić czyjeś priorytety, inteligencję czy sposób na życie.

 

-- 26 lut 2013, 22:47 --

 

Saiga, oczywiście, nie generalizuję. Nie pisałam o kimś konkretnie ani tylko o mężczyznach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, on musi brata zatrudnić jako asystenta czy co :D ale wtedy to bedzie brat tylko rum pił i w ogóle zacznie brat wyglądać jak Jack Sparrow :mrgreen:

nadaje się siostra , więcej wiary w siebie

a myślalam, ze mi brat pociśnie, że sie do samolotu nie zmieszcze z tym xxl a tu mnie brat zaskoczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, on musi brata zatrudnić jako asystenta czy co :D ale wtedy to bedzie brat tylko rum pił i w ogóle zacznie brat wyglądać jak Jack Sparrow :mrgreen:

nadaje się siostra , więcej wiary w siebie

a myślalam, ze mi brat pociśnie, że sie do samolotu nie zmieszcze z tym xxl a tu mnie brat zaskoczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×