Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, Nie poddawaj się... :!:

Niestety nie poradzę jak zaradzić,mogę jedynie życzyć by jasność umysłu i trzeźwe spojrzenie ci sprzyjało

A sam muszę chyba do psychiatry się wybrać,bo ataki furii i myśli przy tym gdzie mam przemożną chęć nagle rozszarpać sobie twarz jakimś ostrym przedmiotem pod ręką nie są normalne. :x

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Nie poddawaj się... :!:

Niestety nie poradzę jak zaradzić,mogę jedynie życzyć by jasność umysłu i trzeźwe spojrzenie ci sprzyjało

A sam muszę chyba do psychiatry się wybrać,bo ataki furii i myśli przy tym gdzie mam przemożną chęć nagle rozszarpać sobie twarz jakimś ostrym przedmiotem pod ręką nie są normalne. :x

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się, a może ja powinnam siedzieć w domu, prać, sprzątać i rodzić dzieci ile się tylko da? :shock:

niektórzy na dodatek myślą, że skoro się zaręczyliśmy to ślub będzie wkrótce, a tu sobie tak czas płynie ponad rok, a wesela jak nie było tak nie ma :roll:

albo uwaga - ostatnio usłyszałam, że ŻADEN ksiądz nie da nam ślubu, bo jestem chora psychicznie :shock:

 

przepraszam - kończę z marudzeniem, zarzućcie jakimś bardziej optymistycznym tematem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×