Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wspomnienia.. dalej boli


Gość lubieproxy

Rekomendowane odpowiedzi

Zostal zalozony temat w nerwicy lękowej cos o knurze itd, piszą tam o gwałtach, i ja nie moge tego wytrzymać, 2 lata temu zostałem zgwałcony na Sri Lance przez 3 tubylców, do dzisiaj mam problemy fizyczno-psychiczne, mam pytanie , dlaczego pozwalacie takim troglodytom zakladac tematy i ich nie banujecie? gwałt to poważna sprawa, do dzisiaj jak zasypiam to widze tych ciemnoskorych mężczyzn ktorzy sprawiają mi ból, nie przeszkadzał im nawet mój trąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacioraDarka nie zdajesz sobie sprawy jaki to ból i poniżenie jak gwałci Cie trzech ciemnoskorych mężczyzn z maczetami, do dzisiaj krwawi mi odbyt, a jak zasypiam to mam koszmary, nigdy juz nie polece na sri lanke, 25 centymetrowy penis wszedl w moje płuca i dostałem zapaści, potem piłem wywar z szałwi mi minelo ale dupsko boli do dzisiaj, na szczescie chodze na terapie do takiego Darka, swietny terapeuta, wysoki, gruby w okularach, a paradoxy to krzywozębna dziwka ktora jest dziewicą i nie dba o siebie, a amon rah to bisexualista

i banujcie mi skurwysyny ip, ale mam miliony serwerow proxy wiec to 20 sekund roboty i znowu tutaj jestem, dzwoncie po psy pierdoły jebane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurwa miliard serwerow provy i tysiace komputerow ktore pracuja nad zhackowaniem waszego zjebanego forum.

Mozecie mnie zbanowac ja i tak tu powroce i zwyzywam ta kurwe gruba

Arnold rah to brzydki pedal wyglada prawie tak brzydko jak Darek

Chuj wam w dupe a linka ma glowna na glowie a nie fryzure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROXY rulez!! pozdrawiam z USA:D:D:DD

 

-- 08 cze 2011, 20:42 --

 

Aaaa i co najwazniejsze, pozwe nerwica.com za moj obecny stan psychiczny, bedziecie bulić skurwysyny xDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×