Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój partner unika zbliżeń ze mną


Rekomendowane odpowiedzi

Bliksa no bo ee ja sie boje rozmowy z kobietą,i w ogóle boje się jak kobieta się na mnie gapi,a seksu to juz w ogóle się boję(bo eeeee no bo eee boje się takiego zbliżenia z kobietą...skoro boje się zwykłej rozmowy to wyobraż sobie jak bym przeżywał seks z kobietą;O.......No i oczywiście zamiast o kobiecie myśłał bym,o tym by jak najszybciej uciec,a no i o ciśnieniu idącym w górę :lol::lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym próbę jakiejś miesięcznej abstynencji, bez nagabywania i seksualnych podtekstów, z ewentualną obserwacją reakcji partnera, czy moze bez presji, a może nawet ze złudzeniem, że inicjatywa wychodzi od niego, nie poczuje się swobodniej.
shinobi, jest to jakieś wyjście. Bez inwazyjne jak na razie. Okaże się czy tyle wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG tylko nie seks błagam.....nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!.

 

A na tekst zaraz Cie zgwałcę zadzwonił bym na policję; :mrgreen:

 

Mi chyba wystarczyłby Xanax popity setką wódki.

Kobiety, tylko seks, seks, seks... Jestem zdruzgotany.

 

-- 24 maja 2011, 08:02 --

 

No, na tekst "Teraz cie zgwałce" też by mi chyba klapnął, więc się nie dziwię. :)

 

Ejjj, no co Ty! ;)

Wlasnie sporo facetow lubi jak czasem kobieta inicjuje seks i dominuje :mrgreen:

No ale moze masz racje w przypadku chlopaka (czy meza - niedoczytalam) autorki watku i chlopaka kolezanki - moze ich to akurat stresuje, musze uswiadomic kolezanke :D

 

Większość pewnie tak.

Może jednak facet koleżanki ma jakąs nerwicę seksualną. A z nerwicami tak już jest, że nie lubią sytuacji bez wyjścia. Nerwica lubi mieć czasem uchylone okno, alprazolam pod ręką, telefon na pogotowie w szufladzie, duzo wolnych miejsc w autobusie. Lubi też posiedzieć w kinie blisko wyjścia. ;)

No, a jak ci baba stanie z batem nad głową, strzeli z bicza ze dwa razy i powie: "Teraz cię zgwałce! Rżnij!", to tu nie ma wyjścia właściwie żadnego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, Czemu od razu z biczem i rżnij... Koleżance chyba nie chodziło o żadne sado-maso ;)

 

A tak poważnie to fajnie jak kobieta inicjuje zbliżenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Co do przyczyn unikania seksu przez mężczyzn można spekulować. Problemy ze wzwodem nie muszą od razu świadczyć o orientacji homoseksualnej. Przyczyny unikania bliskości i intymności mogą mieć charakter organiczny (somatyczny), np.: nieprawidłowości i uszkodzenia naczyń oraz ciał jamistych prącia; zaburzenia neurologiczne, np. urazy kręgosłupa, dyskopatie, stany pooperacyjne w obrębie miednicy, stwardnienie rozsiane; zaburzenia hormonalne, np. obniżony poziom testosteronu, podwyższony poziom prolaktyny; choroby towarzyszące, np. cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby nerek; zaburzenia krążenia, np. choroby serca, miażdżyca, zmiany w naczyniach prącia; przyjmowanie leków, np. na ciśnienie, leków psychotropowych, uspokajających, diuretyków; przerost prostaty i zabiegi chirurgiczne na gruczole krokowym; palenie papierosów i nadużywanie alkoholu.

 

Do psychogennych przyczyn "oziębłości seksualnej" u mężczyzn można zaliczyć m.in.: lęk przed niezdolnością do odbycia stosunku; niskie poczucie własnej wartości; lęk przed posiadaniem dziecka; niewłaściwe reakcje ze strony partnerki (wyśmiewanie się z wielkości członka itp.); chłód emocjonalny w związku; kompleks małego członka; rygoryzm seksualny i wychowawczy; ortodoksja religijna, poczucie winy; niepełna identyfikacja z rolą męską; nieświadome tendencje homoseksualne; zaburzone relacje partnerskie; lęk przed zarażeniem się chorobą weneryczną; zadaniowe podejście do seksu; wcześniejsze negatywne doświadczenia seksualne (np. w poprzednich związkach); depresja, fobie, cechy histeryczne; negatywne fantazje erotyczne; preferencje dewiacyjne.

 

Jak widać, spektrum możliwości "gdybania" co do źródeł unikania zbliżeń seksualnych jest dość szeroki (a i tak to nie wszystkie możliwe przyczyny unikania seksu przez panów). Zainteresowanych tematem odsyłam również do linków:

 

http://portal.abczdrowie.pl/zaburzenia-erekcji

http://portal.abczdrowie.pl/ozieblosc-plciowa

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×