Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Simpatico1, a przez jakie miasta będziesz jechał? Może nas zgarniesz z trasy? My koło 10 idziemy jednak na tego %^$#@ stopa z Melką. Jak Bóg da, będziemy jakoś w piątek. I ja jestem czysta od prochów od jakiegoś miesiąca, co ma swoje dobra jak i również złe strony :mrgreen: Aaaa, i będziemy we dwie, trzecia koleżanka nie jedzie.

 

Bede jechal najprostsza droga...Ale w drodze wyjatku moge zboczyc z trasy;-) Daj namiar na priva to sie bedziemy szukac po drodze...:-)

 

-- 13 lip 2011, 12:50 --

 

Simpatico1, No ,ja też. Jest chyba temat Gdańsk i Gdynia:)

 

Ale, ze co? Ze zle zrobilem proponujac na tym forum? Nie kminie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simpatico1,

 

 

Nie, nie źle:)

Pisałam tylko ,żebyś ogłosił w temacie Gdańsk , Gdynia, czy jakimś innym związanym z Trójmiastem, że jedziesz na zlot i masz wolne miejsca:) Może ktoś by się zdecydował z Tobą zabrać:)

 

-- 13 lip 2011, 13:05 --

 

skalamax, Też tak mam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bergamotka76 to chodzi o zlot w Tomaszowie (15-17.07), tylkoSimpatico1 jedzie z Gdańska i ma wolne miejsca w samochodzie. Ja już złożyłem podanie ze zdjęciem na jedno wolne miejsce :D . A my się spotykamy w Trójmieście 23-25.07 pod kierownictwem Lady_B. Pozdrawiam. Waplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bergamotka76 to chodzi o zlot w Tomaszowie (15-17.07), tylkoSimpatico1 jedzie z Gdańska i ma wolne miejsca w samochodzie. Ja już złożyłem podanie ze zdjęciem na jedno wolne miejsce :D . A my się spotykamy w Trójmieście 23-25.07 pod kierownictwem Lady_B. Pozdrawiam. Waplo.

 

Dokladnie, bergamotka76...A jeszcze po drodze zgarniemy Neonove i Melke...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zmiany, zmiany, zmiany, ostatecznie pociąg w sobotni poranek;) ( tez dziękuje Sympatico1 za chęci) i jeden namiotowy nocleg.

W liście:

1. Ka_Po wyrko 2 noce

2. Wiola173 wyrko 2 noce

3. Dariusz_Wawa wyrko 2 noce

4. Sabaidee wsio ryba 2 noce

5. Waplo XXX XXX

6. Robanix XXX 2 noce

7. Simpatico1 XXX XXX

8. Bigfish wsio ryba 2 noce

9. Miniaa wyrko 2 noce

10. C©złowiek XXX XXX

11. neonova namiot 1 noc

12. JA i ja XXX 2 noce

13. linka XXX XXX

14. melka namiot 1 noc

15. Dave38 XXX XXX

16. Dune XXX XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×