Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Panie kierowniku! Ja to się jednak zastanawiałam nad pociągiem, bo nie będę ukrywać, że żaden kozak nie jestem i sram przed stopem, bo z 10 lat już nie jeżdżę :? Jak pociąg to będę w sobotę koło 11 dopiero, i w niedzielę będę się zawijać koło 18. Czyli jedna noc, ale jeszcze tu napiszę, bo muszę wpierw namówić moje dziewczyny na ciapąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę przyjechać z chłopakiem?
My, trzy poznaniary jedziemy po penersku i będziemy spały gdzieś pod namiotem.

 

Ciekawe, która poznaniara okaże się Twoim chłopakiem :lol: ?

 

Przyjazdy:

Robanix, Ja i ja - dworzec PKS - 18.14 (z Warszawy)

Miniaa - dworzec PKP - 18.38 (z Krakowa)

 

Z tego co widzę to Dworzec PKS i PKP są na ul. Dworcowej(chyba?) więc może poczekacie na mnie i razem dołączymy do grupy?

 

Poczekamy :D . A może ktoś z autem zrobi dobry uczynek i podjedzie po nas :P ?

 

A poza tym ja poproszę wyrko 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, czy ktoś ślinił się na Ciebie i oczekiwał seksu, jako oczywiste podziękowanie za podwiezienie? :? Ja mam złe doświadczenia i nie chce już jeździć. Lepiej dmuchać na zimne. A mogę się zapytać ile Ty masz lat? Czy to jakaś wielka forumowa tajemnica Poliszynela? :P

 

Mój chłopak nie chce jechać, przyjadę z koleżankami, drogi trzymający rękę na pulsie Robanixie :D

 

wiola173, z samochodem ciężko, jeden nasz forumowicz owszem ma, ale na zlot się nie wybiera. Jedna Poznaniara ma prawko, druga będzie robić, ja nie zamierzam :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, czy ktoś ślinił się na Ciebie i oczekiwał seksu, jako oczywiste podziękowanie za podwiezienie?

Zdarzali się i tacy i to niekoniecznie kobiety. :P To są uroki podróżowania autostopem. Poznaje się ciekawych ludzi, zgłębia ludzką naturę. :D O latach wolę nie pisać, ale moje aktualne zdjęcia znajdziesz bez trudu w wątku "Ludzie z forum" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, Twoja wypowiedź zachęciła mnie do przejrzenia WSZYSYKICH zdjęć :twisted: Nawet udało mi się wyszperać koleżankę z Poznania :roll: I wiem też, jak wyglądają niektóre ludki, co mają przyjechać na zlot :smile:

 

Z przykrością muszę przyznać, że jesteś człowiek bez wieku i równie dobrze możesz mieć 35 jak i 70 :( Rozumiem też, że możesz wyznawać zasadę, że mężczyzna, który zdradzi swój wiek, zdradzi wszystko :D

 

A jak się przedstawia średnia wieku na tym zlocie? 30-40 mniej więcej?

 

Aaa, i ja jadę razem z melką, przypuszczam, że ona też będzie spała w namiocie, weźmiemy sobie taki 3-osobowy w Tesko i Poznań będzie spał razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×