Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, szykować kostiumy kąpielowe.

 

A po co? Na waleta się będziemy kapać :mrgreen:

 

My chcemy jechać na stopa, wyruszamy z Poznania wczesnym rankiem, al;e nie mam zielonego pojęcia, o której dotrzemy. My, trzy poznaniary jedziemy po penersku i będziemy spały gdzieś pod namiotem. A kto z Was wie na pewno, że będzie w piątek jakoś wcześnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwcześniej i na pewno będzie linka. :D Ja bym chętnie wyruszył wcześniej rozpoznać teren. Przydałby mi się ktoś do towarzystwa. Jest ktoś chętny z Warszawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neonova, miejsce zbiórki jest ustalone już dawno na Dworcu PKS, który jest usytuowany w pobliżu dworca PKP.

 

A teraz Urocze Damy i Szanowni Dżentelmeni:

Ponieważ wszystko wskazuje na to, że będę jednym z pierwszych w Tomaszowie i przyjdzie mi pewnie załatwiać noclegi chciałbym wiedzieć kto, gdzie i z kim śpi, żeby wiedzieć co załatwiać. Są tacy co będą mieli namioty i jakieś wolne miejsca w nich, innym potrzebny jest domek lub pokój z widokiem na morze... tfu, zagalopowałem się. Tak zupełnie poważnie czekam na deklaracje i wrzucam do excela. Musimy to uładzić, żeby nie było niepotrzebnych nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała malutkie wyrko , a chciałabym spać z Dune i Kasią i jeśli się Monika zdecyduje to z Nią też:) Oczywiście nie wiem jeszcze co One na to :twisted:

Ale czy to wypada tak publicznie się przyznawać :mrgreen:

 

Dariusz_wawa, Widzę ,że już jesteś w temacie, więc na priva tylko mój nr Ci wyślę i Jacku Tobie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neonova, miejsce zbiórki jest ustalone już dawno na Dworcu PKS, który jest usytuowany w pobliżu dworca PKP.

 

.

 

 

Jacku , a nie uważasz ,że to bez sensu? Wygląda na to, że będziemy się przez cały dzień zjeżdżać, więc może jak Ty znajdziesz już to miejsce, my będziemy do Ciebie dzwonić i tam sukcesywnie przybywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: jeśli ktoś przyjeżdża w sobotę lub wraca w sobotę i potrzebuje noclegu tylko na jedną noc to też proszę mnie poinformować. To bardzo ważne.

 

Na razie wszystko skwapliwie notuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Kasiu, żartowałam. Nie wiadomo jak to się wszystko ułoży, więc takie ustalenia chyba możemy na razie zostawić. Ja też chcę zostać do niedzieli, co najważniejsze w domu już zakomunikowałam :twisted:

 

-- 10 lip 2011, 20:08 --

 

Dariusz_wawa, To musisz wskoczyć w środeczek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę "X" jeszcze zostało

1. Ka_Po wyrko 2 noce

2. Wiola173 wyrko 2 noce

3. Dariusz_Wawa wyrko 2 noce

4. Sabaidee wsio ryba 2 noce

5. Waplo XXX XXX

6. Robanix XXX 2 noce

7. Simpatico1 XXX XXX

8. Bigfish wsio ryba 2 noce

9. Miniaa wyrko 2 noce

10. C©złowiek XXX XXX

11. neonova + 1 namiot 2 noce

12. JA i ja XXX 2 noce

13. linka XXX XXX

14. melka XXX XXX

15. Dave38 XXX XXX

16. Dune XXX XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×