Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

( Dean )^2, a widzisz, to nie ma nic wspólnego z zasługiwaniem, po prostu nie masz powodzenia, ja też nie, dlatego próbuje się rozwijać, zrobić coś ze słabościami, które mnie dyskwalifikują, żeby w przyszlośc mieć powodzenie, ale nie robię tego tylko dla kobiet, ogolnie dla normalnego życia, a Ty coś robisz w tym kierunku?

 

z tą wrażliwością chyba trafiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki chuj jak to się zwie),inteligencja?

Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

 

Reszty nie wiem.

Wiem tyle że siedzenie na forum gówno pomoże w tej kwestii (siebie też w to wliczam ;<).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?

Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Jako kobieta - potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?

Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

 

Reszty nie wiem.

Wiem tyle że siedzenie na forum gówno pomoże w tej kwestii (siebie też w to wliczam ;<).

Nie posiadam większości z tych cech a zaradność, pewność siebie i silną psychikę to mam -100 w skali od 0 do 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko żartowałam, poczucie humoru masz? :D Czasem trzeba zdobyć trochę dystansu do siebie :yeah:

Chodziło mi o to raczej co Kiya napisała,z resztą nie ważne.

 

Dbam bardzo o siebie jeśli o to Ci chodzi,raczej ponadprzeciętnie.Chodze na siłownie,modnie się ubieram,regularnie fryzjer,zawsze ogolony i pachnący,uszy i buty też czyste:P

 

Nie wydaje mi się że o to chodzi szczerze mówiąc,tak jak pisałem może po prostu musze udawać twardzszego i być mniej wrażliwy.Umiałbym to zrobić ale jak ktoś mnie takiego pokocha to będę czuł że kocha kogoś innego a nie mnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciwwaga czyli ktoś totalnie niesamodzielny jest malo pociagający siłą rzeczy

 

-- So paź 05, 2013 7:07 pm --

 

chociaz to zalezy...

są takie chlopaki spod ciemnej gwiazdy, outsiderzy nieprzystosowani do zycia z tym czyms za czym ciagną tłumy dziewcząt ; )

 

mozna sobe nie radzic ale nie byc pipą. nie chce tutaj jakis regulek formulek wypisywac więc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?

Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Co do tych cech, to ja mam chyba tylko jedną z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem może po prostu musze udawać twardzszego i być mniej wrażliwy.

 

ale kiedy jest się wrażliwym, a jednocześnie pewnym siebie, to chyba ta wrażliwość aż tak nie odrzuca kobiet?

jak myślicie?

Ech to chyba niezbyt możliwe,ale ja nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?

Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Co do tych cech, to ja mam chyba tylko jedną z nich.

higiena? :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie tylko w płci przeciwnej irytuje w kwestii samodzielności i "siły", ( a część panien takową postawę wykazuje),że facet zawsze ma być niczym niezwzruszona bryła stali i nigdy się nie łamać,że zawsze można na nim polegać,ale jak ona się "rozpier****" psychicznie,czy chorobą,to ma prawo być słaba i zwalić wszystko na chłopa.

curwa mać,oczekujesz czegoś od partnera - DAJ to samo,albo nadrób czymś innym,nie "nie robię nic a on niech zapierdala"

Ale na szczęście aż tak wiele takowych "księżniczek" chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie tylko w płci przeciwnej irytuje w kwestii samodzielności i "siły", ( a część panien takową postawę wykazuje),że facet zawsze ma być niczym niezwzruszona bryła stali i nigdy się nie łamać,że zawsze można na nim polegać,ale jak ona się "rozpier****" psychicznie,czy chorobą,to ma prawo być słaba i zwalić wszystko na chłopa.

curwa mać,oczekujesz czegoś od partnera - DAJ to samo,albo nadrób czymś innym,nie "nie robię nic a on niech zapierdala"

Ale na szczęście aż tak wiele takowych "księżniczek" chyba nie ma.

 

nie znam zadnej takiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean wiem ze mozna poleciec na kogos z problemamy, posranstwami, wrazliwoscia, mozna. wypisujecie poszczegolne wlasnosci, nie bacząć na całość.

Wiem i ja właśnie O TYM mówię....

 

 

Większość ludzi wokół mnie nie ważne jacy są:mali,duzi,grubi,chudzi,śmiali i nieśmiali,wszyscy kogoś mają....a ja nie.Dlatego czuję że czegoś mi brak(nie wiadomo czego) i nie zasługuje na miłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×