Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ridllic, ach zapomnialam-moj chlop pozdrawia ;)

ps.podajcie mi jakis adres ze stacja radiowà nadajàcà polskà muzyczkè,baaaaardzo proszè :D:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, mozesz sprobowac,aczkolwiek kazdy organizm inaczej reaguje.Wiekszosc z ludzi tutaj chleje browary i bierze prochy tylko o tym nie :D mowià

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z ludzi tutaj chleje browary i bierze prochy tylko o tym nie mowià

 

Potwierdzam, piłam po benzo browce i żyję :pirate:

Oczywiscie 1-2 piwa nie zaszkodza, wiecej nie polecałabym. Z głową, z głową wszystko z umiarem i głową.

 

I nie wkrecaj sobie , że już umierasz !! :nono: luzz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z ludzi tutaj chleje browary i bierze prochy tylko o tym nie mowià

 

Potwierdzam, piłam po benzo browce i żyję :pirate:

Oczywiscie 1-2 piwa nie zaszkodza, wiecej nie polecałabym. Z głową, z głową wszystko z umiarem i głową.

 

I nie wkrecaj sobie , że już umierasz !! :nono: luzz ;)

 

 

dokladnie tak :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócilismy. Było świetnie i co ważne-zero lęków :mrgreen:

Nie bardzo wiem tylko jak ja mogłam ZAPOMNIEĆ, że nie powinnam pić alkoholu bo biorę prochy? no jak mozna o tym zapomnieć? Se przypomniałam jak wytrąbiłam butlę wina czerwonego(przepyszne...) więc procha nie wzięłam na wszelki wypadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to debilny pomysł....mówię tu o benzodiazepinach + alkoholu.

Esprit - Ty chodzisz na terapię? Bo jak piszesz tu na forum to u ciebie atak za atakiem ....odstawiłeś antydepresanty i teraz co rusz wcinasz benzo, pijesz do tego piwo - i się dziwisz, że źle się czujesz? Twój system nerwowy dostaje co chwila kopa z innej strony.... nie szkoda ci zdrowia ?

:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to debilny pomysł....mówię tu o benzodiazepinach + alkoholu.

Esprit - Ty chodzisz na terapię? Bo jak piszesz tu na forum to u ciebie atak za atakiem ....odstawiłeś antydepresanty i teraz co rusz wcinasz benzo, pijesz do tego piwo - i się dziwisz, że źle się czujesz? Twój system nerwowy dostaje co chwila kopa z innej strony.... nie szkoda ci zdrowia ?

:-|

 

Zgadzam się z linką, to błędne koło... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, po kawce cisnienie skacze-a Ty z tego co piszesz,to czesto sobie mierzysz to cisnienie.Poprzestan na tej polowie piwka.A jak zonka siè czuje?kiedy rozwiàzanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo ludziska, nie wiem co sie dzieje normalnie.... Masakra. Wczoraj wieczorem zlapalo mnie rozwolnienie - w sensie doslownym wylalo sie ze mnie. Dzis sie powtorzylo. Wczoraj jadlam botwine, dzis tez. Nie wiem czy to od tego czy nie... Nie zalatwiam sie "ponadprogramowo" jakos... 2 czy 3x siade na tronie i spokoj. Czuje sie PELNA. No, jak sobie posram od serca to mi sie polepsza nieco. Goraczki nie mam... Musze zaczac wiecej pic, bo sie odwodnie jeszcze :-| Podobnie juz kiedys mialam - przy salmonelli, ktora doprowadzila mnie do szpitala. Jesli mi nie przejdzie do jutra czy wtorku to ide do lekarza normalnie :why: Wypilam wlasnie wegiel. Mam nadzieje, ze mi pomoze. W przeciagu godziny bylam na tronie 3x... (w przerwach pisalam ten tekst). Na razie sie uspokoilo, oby to juz koniec. Coz, robie sobie glodowke. Tzn bede jesc kleik dla dzieci. Kurcze, nie chce do szpitala.... I musze byc w formie od 6 maja! :why:

 

Sorry za taki zasrany temat, ale po prostu juz sama nie wiem co sie dzieje i dlaczego.

Musze gdzies pomarudzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×