Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie wiem, Haniu, mam dosyć :evil: Mnie dręczy lewa strona głowy (oko, ucho, nozdrze). Niby typowo alergiczne objawy, ale ja niczego nie jadłam/piłam co mogłoby tą alergię wywołać. Za to oddychałam wczoraj suchym zakurzonym powietrzem w autobusie ładnych kilka godzin i miejskim zanieczyszczonym, a często mnie potem następnego dnia infekcja łapie. :roll:

Na pewno zadbaj o nawilżenie noska. Polecam spray do nosa Solik, pomaga przy wysuszeniu śluzówki, alergicznym katarze i nieżycie nosa.

Gdyby ta reakcja była spowodowana Anafranilem to raczej nie objawiałaby się ona katarem i problemami z okiem. Jeśli to alergia to raczej kontaktowa, wziewna, a nie spowodowana przyjęciem leku. Tak mi się wydaje... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, oko boli,jest spuchnięte,ale nie bardzo czerwone.do okulisty to ja dzisiaj nie dojade-sobota!!

 

Jedz na pogotowie, dadzą Ci krople i po kłopocie. Jak to tak zostawisz to tak Ci spuchnie do wtorku że hej! I ropą może podjeść. Już raz tak olałam sprawę, masakra mi się zrobiła z okiem.

 

p.s. Esprit też miał ostatnio zapalenie spojówki i też panikował ;) hehe :mrgreen:

Ja natomiast w tym temacie jestem już weteranem, bo jak pracowałam w miejscu gdzie było non stop baaaaardzo gorąco i do tego miałam soczewki to zmagałam się z ostrymi zapaleniami co 2 tygodnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmulony dzionek, paskudna pogoda...siedzę przy kompie i poprawiam pracę mgr, w poniedziałek za tydzień pozbywam się pierwszego rozdziału - niech się teraz promotorka z nim męczy :twisted: , za jaką godzinkę obiadek, później klasyka gatunku - domowe spa, błotko na twarz i dekolt, maska na włosy, peeling na ciało i będę jak nówka sztuka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmulony dzionek, paskudna pogoda...siedzę przy kompie i poprawiam pracę mgr, w poniedziałek za tydzień pozbywam się pierwszego rozdziału - niech się teraz promotorka z nim męczy :twisted: , za jaką godzinkę obiadek, później klasyka gatunku - domowe spa, błotko na twarz i dekolt, maska na włosy, peeling na ciało i będę jak nówka sztuka :mrgreen:

 

O!, no właśnie, ja muszę się też zabrać za sprawy uczelniane. :roll: Dlaczego ja nie mam teraz w ogóle motywacji!!! :why::evil: Taki leń się ze mnie zrobił, że sama siebie nie poznaję. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat sie na imprezie pobil... Oko podbite, spuchniete, warga rozwalona, broda tez, na szyi krwiak. W swietnym "stylu" napisze mature chlopak, nie ma co. O kolesiach nie wspominajac, tak extra sa, ze ja bym ich patelnia natrzepala i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, na pogotowie z taką pierdołą??2 lata temu bylam ze zlamaną ręką i nigdzie mnie nie chcieli przyjąć.U nas na pomorzu takich luksusów nima;/

Martwie sie tylko zeby to nie byla reakcja alergiczna na anafranil..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, to zadzwoń do swojego psychiatry, wiem, że jest sobota, majowy weekend, no ale to sytuacja wyjątkowa... Zapytaj czy spotkał się z przypadkami, u których Anafranil wywołał takie reakcje i czy powinnaś odstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee jedziesz na pogotowie i mówisz, że się c*uja nie ruszysz do momentu aż cie nie zbada okulista albo choć lekarz ogólny - MUSZĄ cię przyjąć!!!

Jak nie szpital, to zobacz gdzie masz przychodnię niedzielno-świąteczną - gdzie kierują ludzi z twojego ośrodka zdrowia.

Jak nie to szybko do jakiejś apteki i może farmaceutka coś poleci...ale te leki bez recepty to raczej nie pomogą.

 

Nie sądzę, żeby to była reakcja na lek prędzej zapalenie spojówek albo alergia na pyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Madziu,czy to Twoj facet lezy sobie na lozeczku???

 

Nie kochanie, na zdjęciu jest moja ulubiona postać filmowa - pisarz Mike Enslin, grany przez Johna Cusacka w filmie '1408' :mrgreen:

 

Shadowmere- na Twoim miejscu bym nie kombinowała bo jeśli to jest zapalenie to samo nie przejdzie a tylko się zaostrzy i do wtorku będziesz całkiem ślepa, zapuchnięta i oko tak Ci podejdzie ropą że będziesz siedzieć i ryczeć z bólu. A na pogotowiu jakikolwiek lekarz może Ci receptę na krople przepisać, choć oczywiście lepiej jakby okulista to zobaczył. Bez kropli nie przejdzie.

A wg mnie to nie od leku, bo go już długo bierzesz, i gdyby to była reakcja na lek to wystąpiła by już hoho dawno temu, a nie teraz :?

 

 

Kiepsko się czuję :? Myślę czy jechać. Ma być niby mój kuzyn z dziewczyną, nie widziałam go 5 lat chyba, bo się nas wyrzekł :? ...

A apropo lekarzy i uczuleń to muszę iść do dermatologa, jestem cała w plamy czerwone- małe kropki, takie jakby wylewy podskórne na 1mm, i do tego takie skupiska lekko szorstkiej skóry z różowymi krostkami... Już kiedyś to miałam... Ech... Może zniknie od wapna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, zapalenie spojówki. Ja tydzień temu również spanikowałem. Poleciałem do okulisty dałem 200 zł za wizytę i dostałem receptę na kropelki za 3.99 których nawet nie wykupiłem.

To się nazywa mieć zajoba. :)

 

Wybacz esprit, ale - NO, he he!!! :P I co, samo Ci w końcu przeszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta reakcja była spowodowana Anafranilem to raczej nie objawiałaby się ona katarem i problemami z okiem. Jeśli to alergia to raczej kontaktowa, wziewna, a nie spowodowana przyjęciem leku. Tak mi się wydaje... :roll:

Shadowmere

 

Ja myślę dokładnie tak samo, więc się tak bardzo nie martw. Nie jesteś na żadne pyłki albo inne dziadostwo uczulona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, zapalenie spojówki. Ja tydzień temu również spanikowałem. Poleciałem do okulisty dałem 200 zł za wizytę i dostałem receptę na kropelki za 3.99 których nawet nie wykupiłem.

To się nazywa mieć zajoba. :)

 

Jesteś moim IDOLEM :lol::mrgreen:8) hehehe

Trzeba było jechać na pogotowie, na NFZ by Cię przyjęli Panikarzu :P;)

 

Zależy też jakie zapalenie. Ja raz olałam i tak mi się zaczęło babrać, że oka nie mogłam otworzyć, okrutnie bolało i ropa z niego leciała.

 

Ja jadę za jakąś godzinę do rodziców, jak wrócą z kręgli. Także Esprit nie jesteś sam z tym grillem i samopoczuciem (a na chrzcie dasz radę, skoro ja dałam :P ). Noom, i jedziemy na grilla- będą rodzice, siostra, wujek z ciocią, kuzyn którego nie widziałam 5 lat i jego jakaś nowa dupa której nie znam.

 

Heja :roll:

Zeżarłam 10mg Oxazepamu, patrzę... A tam data ważności styczeń 2007 :mrgreen::pirate: Jak myślicie- umrę? :time:

 

[Dodane po edycji:]

 

A swoją drogą to niby benzo a nic nie działa, a już chyba godzina minęła :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Jarek, Jarek.. po trupach do celu. Każdy chce leżeć na Wawelu...'' ;)

 

Aaa czyli 10mg Oxazepamu to jak 0,25mg naszego np Xanaxu :roll: No tak :bezradny: Poczekam jeszcze chwilkę, jak nie zadziała to zjem jeszcze jedną. Bo zaraz muszę wychodzić a mam stresa :?

Dzięki za te info z terminem ważności, bo się wystrachałam trochę ;) Na razie lęku mi nie wyciszyło, ale spać mi się chceee :zzz:

 

Ech.. no dobra, to ja jadę na grilla :roll:Esprit trzymaj się tam na swoim grillu, będę z Tobą duchem :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Magduniu,nie biore leku długo,tylko 3 dzień.Więc nie wiem co mam robić.leci mi woda z nosa,a oko boli jakby cos wpadlo i spuchniete(jak u Qwazia).Na pogotowiu chcieli zaswiadczenie,że sie ucze.A sie nie ucze-w styczniu skreślili mnie z listy studentów za "niepodjęcie studiów.Farmaceutka dala lek antyalergiczny i plyn do "plukania oka".Może byc tak,że to zapalenie spojówek skoro mam je tylko w jednym oku?Jesli pytanie wyda sie komuś glupie,uiprzedzam,że nigdy przedtem takich objawow nie mialam.buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu, wirusowe zapalenie spojówek może się zaczynać dolegliwościami w jednym oku, potem mogą dojść problemy z drugim okiem (tfu tfu!). :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, no to radzę szybko zarejestrować się w urzędzie pracy jako bezrobotna - w innym wypadku nie będziesz ubezpieczona i nigdzie nie przyjmą cię do lekarza, a jakby się coś nie daj Boże stało to zabulisz tłusty rachunek za szpital..... :roll:

Yhh nerwica nerwicą ale jak można zaniedbywać takie rzeczy..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×