Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

@tarantula🌷

 

Nic specialnego, kiedyś duża rysowałam później wszystko rzuciłam a dziś by za dużo nie rozmyślać postanowiłam znaleźć sobie zajęcie, zawsze coś. 

 

Ale największy spokój znalazłam jak zaświeciło słońce, mogłam usiąść w fotelu i delektować się po prostu kawą, a promienie słońca muskały moją twarz 🙂 chyba ostatnio jedyne co poprawiło mi nastrój. Mała rzecz a jednak.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh moze to jest zajecie ja zajmuje sie Mama chorą już parę lat na Aldzheimera - nic nie jest w stanie mnie pocieszyc. Od psychiatry Mam Egzystę 150, Nexpram 20 mg, i Clonazepam 2 mg. Życie jest tak dobijajace ze tylko ktos chory moze zdawac sobie sprawe. Nerwica, stany lekowe depresja wykancza. A oprocz tego kiedyś po wypadku kolano do wymiany na co ze wzgledu na chorobe Mamy nie mogę sobie pozwolic - wiec jedyne wyjscie na razie to srodki przeciwbolowe - juz opiaty bo czasem bol jest straszny. Przy takim koktajlu nikt nie moze czuc sie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2023 o 20:30, Sayurii napisał:

Ale największy spokój znalazłam jak zaświeciło słońce, mogłam usiąść w fotelu i delektować się po prostu kawą, a promienie słońca muskały moją twarz 🙂 chyba ostatnio jedyne co poprawiło mi nastrój. Mała rzecz a jednak.

 

 

Pięknie. Bardzo mój klimat.

 

Mój dzisiejszy dzień to już wcześniejszy spacer i 50 km jazda na rowerze spinningowym. Zrobiłam sałatkę. Teraz piecze się jeszcze ciasto. Zrobiłam herbatę i zabieram się do nauki języka czekając aż mąż wróci z pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Sprzątam pawlacz wypełniony starymi książkami. A tu:Kapitał, Lenin : dzieła wybrane, Marks i Engels dzieła wybrane. 

Ależ bym się dorwała do twojej biblioteczki :D

 

U mnie dziś nuda ale czuję się lepiej niż wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tarantula napisał:

Ależ bym się dorwała do twojej biblioteczki :D

 

U mnie dziś nuda ale czuję się lepiej niż wczoraj.

Biblioteczka to kumulacja zbiorów po przodkach. To dobrze, że czujesz się lepiej. Oby więcej takich dobrych dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Palkrolik

Małe światełko w tunelu. Dostałem telefon od agent nieruchomości że pani Policjantka z dwójką dzieci zainteresowana jest wynajmem mojego mieszkania. Kolejne 24h bez alko i obcielem znowu dawkę relanium. Obecnie 5-0-5 mg. Już tego nie ruszam do 1 marca i wizyty u lekarza. Zrobiłem porządek w dokumentacji i znalazłem wypis ze Świecia gdzie odtruwali mnie. Cieszy mnie to bo będę przygotowany na wizycie i poproszę właśnie o te leki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Sarunciax napisał:

Siedzę i relaksuję się muzyką. Strasznie się stresuję wyjściem do sklepu. Czekam aż zrobi się ciemno bym pewniej się czuła 🙂

Mam taki fajny trik, tj. jak mam otwarte oczy to jest jasno, a jak je zamknę to jest ciemno. Jak szybko mrugam to jest jasno-ciemno-jasno-ciemno... itd. Zamknij oczy i idź do sklepu. Wtedy nie będziesz musiała czekać do wieczora. :)

 

Jakoś nie mogę się dzisiaj na niczym skupić. Angielskiego się trochę pouczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rąbanie i cięcie piłą drewna, zakupy, rozłożenie i docięcie trawnika na balkon. Teraz słucham mp3 i zamierzam trochę pokodować, ale nadgarstki to solidnie dostały w kość. Czuje się obolały, ale to jest świetne uczucie, ale tylko do momentu zasypiania. Będę miał problem z zaśnięciem.

 

Wody to jakieś 5 litrów dzisiaj wchłonąłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×