Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj lekarz psychiatra za pare dni znowu, zwolnienie, próbuje sobie w głowie poukładać wszytko, czekam na kolege , myśle o innym koledze,ze powinnam chyba SMS wysłac i napisać min. ,ze przeczytałam opowiadanie , które tez czytał,

jak je czytałam później to smiać mi sie chciało hehe, pewnie miał w głowie zawieruche jak to czytał , opowiadanko typowo kobiece, jak myślałam jak sie czuł debilnie jak to czytał to mi sie smiac c.hciało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami mam ochote odlaczyc w mózgu to co jest odpowiedzialne za te stany, najgorsze u mnie jest ciagle wmawianie sobie choroby i czekanie na jej objawy, a jak tak się zdarzy,ze rozboli mnie np. zoladek, wtedy już mam potwierdzenie mojej tezy,ze to ta choroba na litere r. O matko ale to skomplikowane, a przecież zycie może być tak piękne, skonczylam dzisiaj 34 lata, to jeszcze calkiem sensowny wiek żeby zyc pelna para, prawda???

 

kasiatko dzięki wielkie, oj z takim bym poszalała, poszalala :yeah:

 

tak na marginesie to ja tez Kasia się zwe :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje marzenie, spedzic jeden wieczor delektując się dobra ksiazka, popijając herbate, nie myslac o niczym, być spokojna i szczesliwa. Nie czekac na bol ,gniecenie, ucisk, po prostu isc z fala.

i tego Ci życzę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×