Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z imprezy u znajomego. Wypiłem 2 piwa w ciągu 3h, potem jeszcze odczekałem 2h bo byłem autem i miałem problem odróżnic lekkie podpicie alkoholowe od nerwicowych dolegliwości przez co nie wiedziałem czy byłem już w 100% trzeźwy i nie wiedziałem czy mogę już wracac autem... ehh ta nerwica utrudnia życia na każdym kroku:/ też tak macie? Ogólnie to czuje się jakbym od 8 miesięcy non-stop był lekko podpity...

 

ja bym w tym wypadku nie nazwała tego nerwicą tylko głupotą... i właśnie przez takie rzeczy są wypadki. Odstaw alkohol człowieku i dopiero siadaj za kierownicę. Przez takich jak Ty ja się boję chodzić po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z imprezy u znajomego. Wypiłem 2 piwa w ciągu 3h, potem jeszcze odczekałem 2h bo byłem autem i miałem problem odróżnic lekkie podpicie alkoholowe od nerwicowych dolegliwości przez co nie wiedziałem czy byłem już w 100% trzeźwy i nie wiedziałem czy mogę już wracac autem... ehh ta nerwica utrudnia życia na każdym kroku:/ też tak macie? Ogólnie to czuje się jakbym od 8 miesięcy non-stop był lekko podpity...

 

ja bym w tym wypadku nie nazwała tego nerwicą tylko głupotą... i właśnie przez takie rzeczy są wypadki. Odstaw alkohol człowieku i dopiero siadaj za kierownicę. Przez takich jak Ty ja się boję chodzić po mieście.

 

Uważasz, że po 2h od wypicia 2 piw które i tak męczyłem przez 3h coś miałem w organiźmie?! chyba nienormalna jesteś, pisałem, że chodzi o to, że trudno odróżnic te 2 stany nerwica i alk. Kiedyś kupiłem do firmy profesjonalny alkomat i sobie go pare razy zabrałem na imprezy po 1 piwie miałem zawsze 0,2-0,3%, po 2 0,3-0,5% i z reguły po godzinie byłem już trzeźwy, po za tym zawszę jeżdżę ostrożnie i poza tym jakbym uważał, że po takim długim czasie miałbym coś to bym nie pojechał, a boisz się chodzic po mieście bo sobie wgrałaś jakieś dziwne filmy, że każdy po alku mimo, że już mu dawno wszystko zeszło jeździ jak wariat i zabija ludzi na drodze... Głupota to jest co ty wygadjesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. u mnie coraz lepiej, moja chora myśl 'co jeżeli to jest nie prawdziwe' sama z siebie odchodzi na bok. na lęki znalazłam metode rozluźniającą.. owszem nadal co jakiś czas mam myśli 'o jezlei luzi sb wymyslilam' 'co jezlei t ejst jakie nie prawdziwe' O__O ale jest lepiej jak już mówiła, moze wracam do normalnosci. modle sie aby te mysli z lękami nie wróciły ;xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że po 2h od wypicia 2 piw które i tak męczyłem przez 3h coś miałem w organiźmie?!

 

I ma rację. Dwa piwa (1000ml) o zawartości procentowej- 7% zawierają około 70g czystego etanolu. Eliminacja takiej ilości alkoholu z organizmu trwa około 8h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja powoli wychodzę z grypy lub przeziębienia. Lęki się mocno nasiliły , może osłabienie organizmu albo wkręcenie powikłań. Trwa już koło tygodnia obyło się bez gorączki ale inne objawy masakra. Od środy biorę antybiotyk, Antydepresanty już półtora miesiąca coś chyba za dobrze nie działają lęki się nasilają i przynajmniej raz dziennie jest lęk trwający koło godziny poza tym rozbicie , deprecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po 2 piwach nie powinno się jechać co najmniej z 5-6 godzin . Oczywiście wszystko zależy od masy ciała i metabolizmu. Jak jest alkomat to zgoda , ale czy on dobrze wskazuje skoro tak szybko wychodzi 0 . Najlepiej po piciu w ogóle tego dnia nie wsiadać za kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było super. Zrobiłam nawet gyrosa. W tu mój cudowny chłopak powiedział mi ze wyglądam jak uboga krewna i ze nie mam tak iść na urodziny jego dziadka. Bo powiedział ze wszyscy na galowo. A jak się okazało ze jednak nie to przyszedł do mnie żebym poszła z nim. Niech spada na drzewo prostować banany!!!!! Zaraz stad wychodzę, przez niego się poryczalam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×