Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mógł być lepszy...

 

Mightman jak to zrobiłeś że przestałeś się przejmować sercem chciałabym :( Codziennie mi wali nie rozumiem tego nawet jak jestem troche wyluzowana to i tak bije okolo 90 :( chyba musze sie wybrac do kardiologa tylko na NFZ pewnie długie terminy ech...5 miesiecy bez leków i chyba trzeba wrócić do nich

 

-- 19 sty 2013, 23:53 --

 

A właśnie wiem ze glupie pytanie ale jak wyglada płytki oddech coś jak pies dycha ?

I jeszcze jedno czy przed braniem leków bądź terapi objawy występowały u Was codziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień, a w zasadzie cały tydzień do kitu :( Męczę się z bólami głowy i zawrotami. I oczywiście zastanawiam się czy to zacna nerwica sobie wymyśliła nowe objawy, którymi mnie raczy czy to objaw jakiegoś innego cholerstwa... Napadu lękowego nie miałam od sylwestra, więc byłoby za dobrze, gdyby nie złapało mnie coś nowego.

Czy ktoś z Was też miewa zawroty przy nerwicy? Jak sobie z nimi radzicie?

 

Perla86, ja miewam napady. A przynajmniej tak było zawsze do tej pory. Przy ataku występuje szereg różnych objawów. Dzięki terapii objawy trwają krócej. Jedynie zmęczenie mam przez większość czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzien tez do niczego dopiero sie zaczal a ja juz zducham,zaczelo sie wczoraj na wieczor,nagle mi sie zakrecilo w glowie no a ja juz mialam odlot...i tak nie przespana cala nocka a teraz jestem zmeczona jak cholera i do tego te glupie mysli,ze mi sie cos stanie

 

od pewnego czasu mam zawroty jeszcze nie wiem jak sobie z nimi radzic ale jest nie za fajnie,probuje sie czyms zajac ale nie bardzo wychodzi,zobaczymy jak mi minie caly dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj masakra, obudziłem się i od razu po wstaniu z łóżka zawroty głowy, derealizacja, czuje sie jakby lekko na bani, nogi miękkie ręce jak kłody, słaby jestem jak niemowle. NIe wiem juz co z tym zrobic i ile to bedzie trwać, perspektywa kolejnego tygodnia mnie przerzaża, znowu mi się słabo w pracy bedzie robic... Oddałbym wszystko zeby to odpusciło choc na kilka dni... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez cały dzień ucisk w klatce piersiowej i w gardle i wymioty , drżenia rąk i pocenie na czole, lęki - Norma

Własnie wychodze do pracy (tak w niedziele) w której i tak chyba niebawem mnie wyleją.

Jestem po 30stce a przebiek już mi się kończy ..... a wtedy na szrot .....

Gdybym nie bał się boga i wierzył że na tym szrocie dla ludzi się to wszystko kończy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daplot, współczuję pracy w niedzielę.

Ja właśnie wróciłam z basenu. Mam nadzieję, że godzinka pływania chociaż trochę pomoże na zawroty głowy. Dzisiaj z rana niestety znów mnie dopadły. Jutro spotkanie z terapeutką :uklon:

A może i do lekarza ogólnego się jutro wybiorę, żeby dał skierowanie do laryngologa by sprawdzić błędnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×