Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

fatuma03, z mężem to się można za łby wziąć, opiertolić, dać ścierą bez łeb, a matka zaraz zaczyna te swoje biadolenie o byciu niechcianą zawalidrogą. Nawet przy świątecznym stole potrafi nam serwować takie przedstawienia. A nie ma jeszcze starczych zaćmień umysłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie to szczęście .ze mój mąż mnie wspiera.ale poprzedni partner,gdy źle się czułam kazał wziąćsię w garść.co to w ogóle znaczy.jutro podwyższam dawkę leku.wiem,że będą jazdy,ale mąż mówi,że wszystkim się zajmie.

 

w nerwicę wpędził mnie poprzedni partner,pewnie predyspozycje miałam.nie dbał o pieniądze,że dziecko potrzebuje tego i owego.na szczęście nie mieszkaliśmy razem.a gdy moja mama zachorowała na raka to nie widziałam go 5 m-cy.fajne ,nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeziębiony od 2 dni. Straszne połączenie nerwica+przeziębienie, ból gardła, głowy. Dzisiaj z domu nie wychodzę. Jak znosicie przeziębienia w nerwicy? Mnie troche niepokoi biała kropka na zaczerwienionym gardle niewiem czy iść z tym do lekarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, zgadzam się całkowicie. I nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że skończę jako jej sublokator. Na nasze wspólne mieszkanie wpłynęły niezależne od nas czynniki. Ciężko zachorowałam i wylądowałam w szpitalu, przez co zwolnili mnie z pracy. Matka powiedziała, że nie będzie przyjeżdżać do dziecka i jeśli ma pomagać, to u siebie. Nie miałam wyjścia, musiałam się przeprowadzić.

A kiedy już zaczęłam stawać na nogi i myśleć o samodzielności, ona na 8 miesięcy poszła do szpitala i po 8miu ciężkich operacjach wyszła inwalidką... Reszty nie muszę chyba dopisywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×