Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

No dzisiaj to ta franca chyba ma zamiar mnie wykończyć.

 

Powstał mi taki cykl:

- skurz brzucha

- przejście wyżej na klatkę

- ścisk pod mostkiem

- przejście na szyję i szczękę, udając, że zaraz zwęzi mi się krtań i dostanę szczękościsku.

 

Pełny cykl trwa ok 5-10 minut powtarza się tyle razy aż w końcu dopadnie mnie lęk o życie i myśl o ucieczce (cholera wie gdzie).

Dzisiaj wytrzymałem 3. Teraz siedzę wkurzony. Nie zrezygnowany, nie wylękniony, ale ciężko wkurzony :evil:

 

6 tygodni temu odstawiłem jedynego procha, jakiego przepisał mi lekarz - Fluanxol. Jak tak dalej pójdzie to będę do niego musiał wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, mogłaś się polozyc choć na chwile :)

Właśnie wróciłam z domu. Pogadalam z tata o mojej rozpoczynającej się fobii szkolnej. Dzięki temu kamień spadł mi z serca - wie, ze nie byłam tydzień w szkole, tzn. Byłam u pedagog szkolnej a mi tego nie zaliczyli jako obecność... no ale jeszcze muszę kontynuować naukę biolki bo jutro mam sprawdzian z ekologii. :-|

jutro mam badania krwi. Trochę się boje igły... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam esemesa,że do świąt wolne :D Już się przygotowałam na jutro,wzięłam wcześniej leki i takie tam.Niestety,również, pojechali po następną butelkę i dalej piją to mi znacznie psuje humor :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, trzeba było wrócić do Fluanxolu. To było 6 tygodni dających pewne nadzieje na poprawę, jednak ostatnie dni, wraz z dzisiejszym, były zbyt ciężkie. Po kiego mam się męczyć?

W końcu wg opinii netowych mam bardzo dobrego lekarza, świetnego diagnostę, trzeba mu zaufać, a nie brac leki wg własnego widzimisię, czy wręcz żądać zastosowania innych.

Byle na terapię kolejki się przepchały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×