Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, wycofuje sie zatem na z góry upatrzone pozycje :)

 

ale swoja droga wkurza mnie jak mi ktoś wpiera ze mam potrzeby ktorych nie mam patrz marketing

i jeszcze wpedza w poczucie winy ze ich nie mam....bo moze nie jestem wyjątkowa dla kobiety takiej jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam, wypiłam kawę i zaraz jadę zająć kolejkę do internisty...uff w związku z tym moim ciśnieniem :(

Potem na Oddział a potem ...mam pustkę w głowie :oops:

 

A co z twoim ciśnieniem ? Za duże ? Odczuwasz to jakoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Asiu, rany... to strasznie niskie :shock: Jak się dzisiaj czujesz?

 

 

Ja mam dziś paskudny dzień. Miałam piękny sen, z którego się musiałam obudzić do mojego pozbawionego sensu życia. Czuję się źle, chce mi się płakać, bolą mnie stawy, jest mi duszno, słabo. Ten dzień jest gorszy od poprzednich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, dziś też źle się czuję, ale odrobinę lepiej niż wczoraj (wczoraj naprawdę myślałam, że umrę :pirate: ), ciśnienie też trochę wyższe, bo 91 na 54. I puls lepszy, bo wczoraj miałam 56, a dziś 70. Ale straszliwie boli mnie głowa i wszystkie kości (zwłaszcza głowy), no masakra.

Oj Kasiu, przykro mi, że źle dziś... :( Jutro już piątek, odpoczniesz od pracy, no i może jutro będzie lepiej... I coraz bliej do terapii na dziennym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, dziś też źle się czuję, ale odrobinę lepiej niż wczoraj (wczoraj naprawdę myślałam, że umrę :pirate: ), ciśnienie też trochę wyższe, bo 91 na 54. I puls lepszy, bo wczoraj miałam 56, a dziś 70. Ale straszliwie boli mnie głowa i wszystkie kości (zwłaszcza głowy), no masakra.

Oj Kasiu, przykro mi, że źle dziś... :( Jutro już piątek, odpoczniesz od pracy, no i może jutro będzie lepiej... I coraz bliej do terapii na dziennym...

 

Ja sam już nie wiem czy gorsze jest za niskie czy za wysokie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł list z sądu. Już mi serce w gardle staneło. Na szczęście to jakiś pieprzony stary mandat za jazdę na gapę do zapłaty.

 

A co zabiłeś kogoś ? :P Bo myślałem, że gończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwałciłem, mordowałem i rabowałem. Ot takie tam standardowe rozrywki na wsi :P

Hehe,to zdecydowanie ciekawsze zajęcia niż miejskie chodzenie po centrach handlowych i knajpach.Chyba się przeprowadzę na wieś;)

Ps.Dziś mam zajebistego doła,ale Twój post sprowadził uśmiech na moje smutne oblicze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×