Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

znowu źle spałam w nocy. jak zasnęłam, to o 5 obudziła mnie koteczka spragniona zabawy.

pojechałam do przychodni, gdzie upuścili mi znowu pół litra krwi, a potem do szpitala, gdzie czekałam w kolejce na rentgen płuc.

nienawidzę szpitali, chorych i chorób, więc zaczynałam dostawać tam świra, trzęsłam kolanem i wyginałam sobie palce.

no i musiałam przyjechać dla biura - choć szczerze mówiąc - na dzień dzisiejszy mam dość.

 

sprawami zawodowymi interesuję się czysto kurtuazyjnie, pytam o coś, a tak naprawdę mam to chyba w d.

kiedyś tak nie było, praca była moim życiem.

teraz nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja minimum do 16. Ale przez ranne latanie po przychodniach przyszłam do pracy o 10.30, więc nie wiem, czy nie będę musiała odsiedzieć dłużej. Zmyję się stąd jak tylko pojawią się sprzyjające okoliczności.... Potem dom, koc i herba. I własny schizowy świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dawno tu nie zaglądałam.Znów durna szaro-bura pogoda. Znów chyba wraca depresja. Moj dzisiejszy dzień z batalią leków ,chusteczek, minie na przeglądaniu ogłoszeń o pracę.Zakończy sie chyba jak ostatnio stwierdzeniem że dobrze być studentem lub emerytem a najlepiej pięknością, pewną siebie - chyba szybciej bym znalazła pracę.Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ja też jutro mam wycieczkę na terapię. :roll:

 

Siedziałam jak warzywo całą matmę, toteż pani zmyła się po 40 minutach (miała siedzieć 90) i chwała jej za to.

Musze się spotkać z toksyczną matką mojego ojca, strasznie mi się to nie uśmiecha.

I jak ja tak pójdę, z popękanym serduszkiem i łzami w oczach? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, zdaje mi się, że na 16.45, ale muszę jeszcze sprawdzić. Nic nie pamiętam, wszystko zapisywać muszę :-| A ty?

Szykuję się na porządny opierdol, myślę, że jak stamtąd wyjdę i nie wpakuję się pod żaden samochód to będę mogła dopisać to do Sukcesów na forum.

 

Vi., najchętniej bym się zakopała w pościel, naćpała jakimś neuroleptykiem i poszła spać. BEZ MYŚLENIA.

Będę łazić z nią nie wiadomo gdzie i wysłuchiwać, że schudłam, że marnie wyglądam, że źle się ubieram, kolor włosów nie ten, a słowa takie jak "szpital psychiatryczny", "zaburzenie" , "terapia" i "depresja" będą zakazane, przestaną istnieć. Jestem chodzącym powodem do wstydu dla niej.

 

Rzygać mi się chce.

Jakbym miała siekierę i kogoś chętnego na jej użycie, to poprosiłabym o odrąbanie mi tego pustego poniemieckiego sagana, byle tylko te natrętne myśli poszły w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, Rozumiem Cię, też często przeżywam takie rzeczy od strony Taty. :(

 

Chociaż teraz jakoś lepiej jest...

 

To może nie przyjmuj do siebie jej słów, czy tak nie umiesz ?

 

Twoją główkę uciąć ?

Szkoda by było, ja bym się chętnie z taką dziewczyną jak Ty orzenił, no co prawda nie znam Cię tak bardzo, ale wyglądasz cudownie.

 

jacas, Ty chodzisz do szkoły ?

^^ Widziałem twoje zdjęcia w szkole, no i wiem, że jesteś fanem żużla.

Z jakiego miasta jesteś ? Albo jakiemu klubowi kibicujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, Ty chodzisz do szkoły ?

^^ Widziałem twoje zdjęcia w szkole, no i wiem, że jesteś fanem żużla.

Z jakiego miasta jesteś ? Albo jakiemu klubowi kibicujesz ?

tak, chodze do technkum

tak, jestem fanem zuzla

jestem z Gniezna, wiec rzecz jasna kibicuje Startowi ;) darze rowniez sympatia Falubaz (za co w Gnieznie mozna w pysk dostac :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., nie umiem. Jestem jak ślimak bez skorupki - jak to kiedyś zgrabnie Haniula ujęła.

Masz rację, nie znasz mnie i tylko to cię usprawiedliwia z plecenia takich głupot. Jakbyś mnie poznał uciekłbyś, z kimś tak walniętym jak ja nie można za długo, za blisko.

 

Drugi dzień bez znaku życia od K... Wariuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, w Lubinie, to dolnyśląsk i miasto jest zdominowane przez piłkę nożną.

 

chojrakowa, ja nie uważam tego za głupotę, i to Ty w większości się uważasz za Taką...

 

Nie wiem co Ci poradzić co do babci :/, może nie będzie tak źle a przynajmniej postaram się odpisać wieczorem tutaj, chyba że wrócę zmęczony z terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chojrakowa a nie możesz babciu zasugerować aby się od Ciebie w delikatny sposób od.............. ja tak miałam z babcią mojego męża szantrapa roku z niej była...... w końcu, któregoś pieknego dnia nie wytrzymałam i powiedziałam babci co myślę o jej mądrościach była najpierw obraza ( nie bardzo mnie to obeszło) a potem spokój, który trwa do dziś zero komentarzy skończyło się niektórym trzeba palcem pokazać aby zrozumieli.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×