Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stan depresyjny / nerwica ?


matatm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat, mój problem ze zdrowiem psychicznym trwa już bardzo długo,

tutaj chciałbym się zapytać jakie kroki podejmować dalej,

Obecnie byłem na terapiach u pedagoga kilka mies. , właściwie niewiele mi to pomogło, tyle że mogłem się wygadać, porozmawiać o tym.

Obecnie nie chodzę na spotkania, ze względu na chorobę pani pedagog.

Otrzymałem zalecenia do pójścia do psychiatry, jednak nie wiem gdzie go szukać,

jestem z podkarpacia wiec rejony mojego zainteresowania to rzeszów, ewentualnie tarnów.

 

Niechce chodzić do szkoły, nie spotykam się z żadnymi znajomymi, nie mam kolegów, w szkole od 2 gim. jestem sam w ławce, nie mam kolegów w szkole, obecnie 2 klasa technikum, boję się o przyszłość, często płacze, praktycznie zawsze wieczorami, zaraz przed snem. Wtedy podsumowuje dzien i ogólnie siebie, że dalej jestem sam, jakbym nie był nikomu potrzebny.

W szkole zostałem skompromitowany, wyśmiany, przez kilka osób, to zniszczyło moja "pozycje" w oczach reszty.

Obecnie mam 3 zagrożenia, za 1 tydzien czeka szkoła, bo teraz jestem na praktykach.

Przepraszam, że pisze to wszystko niepoukładanie...

 

Bardzo dotkliwie mnie wszystko dotyka, przez ostatnie 6 mies. w pokoju miałem temp. ok. 10 stopni, w najgorszym momencie 4, byłem chory, ale to już dalsza rozbudowana historia mojego życia.

Naprawdę nie chce juz tam chodzic, kilka tyg temu ucieklem z domu na noc do obcej osoby, nie chodzilem do szkoly przez ok. 3 tygodnie, nie moglem nawet spokojnie w domu zostac, musialem wychodzic i organizowac sobie czas ...

 

Ja mógłbym pisać dalej, ale nie wiem czy ktoś chce to czytac.

 

Co ja mam teraz robic, isc do psychiatry ?

Czy mogę otrzymać zwolnienie od szkoły ?

Bardzo proszę jeśli ktoś może mi doradzić proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×