Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie troszkę rozczarował Masterton.Uważam,że Czerwony Hotel jest przeciętny.

Masterton ma swoich fanów ale osobiście mnie jego dzieła nie powalają, zdecydowanie wolę książki Kinga, Barkera czy nawet Koontz'a.

Do mnie King nie przemawia, ani razu nie udało mi się przebrnąć przez jakąkolwiek jego książkę, a próbowałam setki razy. :roll: A Mastertona lubię. Obecnie czytam Upadłe anioły tego właśnie autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie King nie przemawia, ani razu nie udało mi się przebrnąć przez jakąkolwiek jego książkę, a próbowałam setki razy. :roll: A Mastertona lubię. Obecnie czytam Upadłe anioły tego właśnie autora.

Kwestia gustu, o którym to się ponoć nie dyskutuje. Polecam "Wielki marsz" i "Misery", książki bez elementów nadnaturalnych, za to doskonałe dramat/thriller Kinga. No i "Skazani na Shawshank" ale to pewnie większość z filmu zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Siemaaa :P , miło cie widzieć :D

 

Teraz zabieram się za dwie książki, Neil Gaiman- Nigdziebądż i Terry Pratchett- Fantastyczny Blask. Jak się uporam z tymi dwiema ( dwoma ?) książkami, to zabieram się za Wilka z Wall Street :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyznania Maksa Tivolego.

Zwariowałam O.o

Ale nawet fajna :D Choć trochę jakby romansidło

 

-- 20 sty 2014, 02:31 --

 

Wyznania Maksa Tivolego.

Zwariowałam O.o

Ale nawet fajna :D Choć trochę jakby romansidło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upadłe anioły Mastertona skończone. Zdecydowanie jest to jedna z tych jego powieści, które rozczarowują. Moim zdaniem Brytyjczyk nie powinien brać się za thrillery. Teraz czytam Pod piracką flagą Michaela Crichtona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upadłe anioły Mastertona skończone. Zdecydowanie jest to jedna z tych jego powieści, które rozczarowują. Moim zdaniem Brytyjczyk nie powinien brać się za thrillery. Teraz czytam Pod piracką flagą Michaela Crichtona.

Obie czytałem, a ta druga super.Ale ja lubię morskie klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upadłe anioły Mastertona skończone. Zdecydowanie jest to jedna z tych jego powieści, które rozczarowują. Moim zdaniem Brytyjczyk nie powinien brać się za thrillery. Teraz czytam Pod piracką flagą Michaela Crichtona.

Obie czytałem, a ta druga super.Ale ja lubię morskie klimaty.

To może coś polecisz z "morskich klimatów"? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolita- Nabokov.

Najpierw było lekkie zgorszenie.. Nie mogłam tego czytać- co za ohyda.. Jednak później się przyzwyczaiłam.

 

Kolekcjoner - John Fowles

Tu z kolei inny psychopata. Kolekcjoner motyli, który posiada na własność dziewczynę i ją więzi..

Dziewczyna mnie denerwowała swoją wyższością..

Jednak koniec sprawił,że się bałam..

 

Miłość to jednak poważna choroba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×