Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIRTAZAPINA (Auromirta ORO, Mirtagen, Mirtor, Mirzaten, Remirta ORO)


yoan22

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

169 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      122
    • Nie
      37
    • Zaszkodziła
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie mirta/miansa to co na bezsenność polecacie?

Wśród leków przeciwdepresyjnych nie znajdziesz niczego lepszego na sen, jeżeli nie przeszkadza ci zamuła i wzrost wagi to bierz, któryś z nich, ewentualnie możesz spróbować jeszcze trazadonu, albo neuroleptyki, ale ich nie polecam na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabarz666 ty sie ogarnij bo człowieku śmieszny jesteś profesorku , wiedzy to ty nie masz żadnej , wklejasz linki i badania , przeczytasz i to cała twoja wiedza .

założę się że przed snem je odmawiasz zamiast pacierza , by bardziej wryły się w twoją profesorską czachę :) hehehe Grabarz

Jestem tylko prostym magistrem inżynierem chemii. i jestem przekonany, że ty dyplomem ukończenia jakiejkolwiek uczelni pochwalić się nie możesz, więc nie takie teksty do mnie.

Ja rozumiem, że skoro zjadłeś tyle leków to wiesz wszystko? W takim razie Stephen Stahl mie wie nic o lekach...

 

najpierw się uwalić/zmulić mirtazapiną , a później to zaleczać . fuck logic :) po za tym wenla na napęd i to 75mg gdzie taka dawka działa tylko na serotoninę. 2x fuck logic :) weź bo jeszcze ktoś cię posłucha i sobie szkody narobi.

Twojej depresji inbredowej nawet taka kombinacja nie wyleczy :D A mirtazapinę wymyślono tylko po to żeby zamulać, nic wincyj!

 

jesteś zwykłym teoretykiem a jak ktoś ci napiszę że to nie działa , to mówisz że to nie prawda bo ci twoje linki i badania z neta mówią że to działa . :)

Nie jesteś zbyt inteligentny skoro skoro nie rozgraniczasz faktu, że dany mechanizm działania leku wcale nie musi oznaczać tego, że będzie niósł on za sobą pozytywną odpowiedź kliniczną u danej osoby przekładająca się na znaczącą poprawę samopoczucia.

ps: i trochę kultury i szacunku do innych użytkowników , nie jesteś pępkiem świata , tylko zaburzonym świrem na forum nerwica.com, więc trochę pokory i ogłady :)

Póki co to, ty pokazujesz żenujący poziom szastając inwektywami (o ile w ogóle wiesz co to znaczy).

 

Żegnam i nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15mg mirty na noc nie powoduje u mnie żadnej zamuły, a już na pewno nie tycia. Ale zaznaczam, że biorę z wenlą. Ale myślę, że zamuła to kwestia subiektywna

Jednego muli, drugiego nie. Trzeba spróbować przez dwa, trzy tygodnie i sprawdzic na sobie. Ja mirte na sen szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15mg mirty na noc nie powoduje u mnie żadnej zamuły, a już na pewno nie tycia. Ale zaznaczam, że biorę z wenlą. Ale myślę, że zamuła to kwestia subiektywna

Jednego muli, drugiego nie. Trzeba spróbować przez dwa, trzy tygodnie i sprawdzic na sobie. Ja mirte na sen szczerze polecam.

Problem w tym, że mirta z czasem w ogóle przestaje usypiać i to działanie idzie w stronę chorego pobudzenia, coś w stylu mam w chuj siły, tylko za bardzo nie wiem co z tym zrobić. :pirate:

 

-- 03 kwi 2016, 23:03 --

 

sebo001, Spróbuj z tą mirtą, śpi się na niej zajebiście, a przed snem zawsze opierdalałem całą lodówkę łącznie z klamką. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko prostym magistrem inżynierem chemii. i jestem przekonany, że ty dyplomem ukończenia jakiejkolwiek uczelni pochwalić się nie możesz, więc nie takie teksty do mnie.

Ja rozumiem, że skoro zjadłeś tyle leków to wiesz wszystko? W takim razie Stephen Stahl mie wie nic o lekach...

Wybacz, ze sie tak wtrace (akurat popcorn sie robi), ale chwalenie sie dyplomem jest nieco smieszne i w zaden sposob niemiarodajne. Wystarczy spojrzec na lekarzy psychiatrow, ktorzy kazdy problem chca rozwiazac SSRI (nawet objawy wywolane przez SSRI) czy trafiaja im sie takie gafy, ze glowa mala. Wlasnie buta lekarzy jest jedna z ich najgorszych cech. Wiedze masz spora i tego nie podwazam, tylko tego chwalenia sie dyplomem czepilem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee z tą lodówką to nie wiem. Ja jak wezmę już w łóżku przeważnie to za jakieś 30 minut nie jestem w stanie utrzymać głowy patrząc na telefon. Tak mi się spać chce więc o tym żeby jeszcze iść jeść nie ma nawet mowy. Ale każdy może reagować inaczej na dany lek, wiadomo. Mam nadzieje Vengence, że działanie się utrzyma jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee z tą lodówką to nie wiem. Ja jak wezmę już w łóżku przeważnie to za jakieś 30 minut nie jestem w stanie utrzymać głowy patrząc na telefon. Tak mi się spać chce więc o tym żeby jeszcze iść jeść nie ma nawet mowy. Ale każdy może reagować inaczej na dany lek, wiadomo. Mam nadzieje Vengence, że działanie się utrzyma jak najdłużej.
Życzę ci by usypiała jak najdłużej, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sen jest głęboki i pozwala wypocząć ? Jak długo już stosujesz mirte ?
miesiąc dopiero, wczesniej 3 miesiace mianseryna ale psycholka kazała zmienic. Sen głęboki jak najbardziej. Wiadomo, pierwsze 2-3 dni lekka zamuła w dzień ale to szybko minęło. Wstaje wypoczęty i nie mam problemów ze wstawaniem. Nie myśl, ze ja tu jakoś bardzo chcę ten lek reklamować. Mówię po prostu szczerze jak na mnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko prostym magistrem inżynierem chemii. i jestem przekonany, że ty dyplomem ukończenia jakiejkolwiek uczelni pochwalić się nie możesz, więc nie takie teksty do mnie.

Ja rozumiem, że skoro zjadłeś tyle leków to wiesz wszystko? W takim razie Stephen Stahl mie wie nic o lekach...

Wybacz, ze sie tak wtrace (akurat popcorn sie robi), ale chwalenie sie dyplomem jest nieco smieszne i w zaden sposob niemiarodajne. Wystarczy spojrzec na lekarzy psychiatrow, ktorzy kazdy problem chca rozwiazac SSRI (nawet objawy wywolane przez SSRI) czy trafiaja im sie takie gafy, ze glowa mala. Wlasnie buta lekarzy jest jedna z ich najgorszych cech. Wiedze masz spora i tego nie podwazam, tylko tego chwalenia sie dyplomem czepilem.

 

na Grabarza666 dyplom, leci ciepły klocek od benzusia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ze sie tak wtrace (akurat popcorn sie robi), ale chwalenie sie dyplomem jest nieco smieszne i w zaden sposob niemiarodajne.

Nie zrozumiałeś ironii.

 

Wystarczy spojrzec na lekarzy psychiatrow, ktorzy kazdy problem chca rozwiazac SSRI (nawet objawy wywolane przez SSRI) czy trafiaja im sie takie gafy, ze glowa mala. Wlasnie buta lekarzy jest jedna z ich najgorszych cech.

Po części im się nie dziwię, SSRI to bodajże najlepiej zbadane antydepresanty, najskuteczniejsze w leczeniu zaburzeń lękowych i depresji jednocześnie. Tak naprawdę nie ma dla nich większej alternatywy (poza NaSSA i SNRI).

 

Wiedze masz spora i tego nie podwazam

Dzięki, staram się, aby ukazywana przeze mnie wiedza była rzetelna i będę prostował takie teorie typu SSRI działają przez efekt placebo. Bo pisanie, że leki to gówno, że nie działają i sugerowanie, żeby ich nie brać daje asumpt do przerwania farmakoterapii i zwiększa chociażby szanse na samobója.

 

leci ciepły klocek od benzusia :)

Nie wiedziałem, że jesteś koprofilem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że każdy lek jest nieskuteczny i lepiej od razu jebnąć sobie kulkę w łeb
Trzeba jeszcze mieć pistolet by sobie walnąć kulkę w łeb, a tak na poważnie, to nie zniechęcaj się póki co, esci ci trochę pomoże z pewnością, ale na to trzeba będzie trochę czasu, jeżeli będziesz miał problem z motywacją i chęciami trzeba będzie coś dodać do tego, a może samo ci minie, jeżeli to depresja reaktywna to może minąć sama, epizod taki trwa krócej niż 2 lata!!

 

-- 04 kwi 2016, 13:16 --

 

Ja od dzisiaj wystartowałem z wellbutrinem i zmieniłem duloksetyne na fluoksetynę nie chcę już ssri, ale muszę zejść z duloksetyny jakoś na lajcie no i drodze jest afobazol, rozważam tianeptyne, bo mam jej w chuj w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×