Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

huśtawka, Wpadłam w ciąg alkoholowy. Piłam cały tydzień aż w końcu matka zagroziła, że wymelduje mnie z domu. Jestem czarną owcą w rodzinie. Muszę to naprawić...Z benzo doszłam do 5mg dziennie...tak wiem, upokarzające....co ze mną jest nie tak, że ciągnie mnie do tego gówna?.......Jestem na siebie wściekła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, tak. Uczucie, że zawiodło się wszystkich jest mi znane. Zabrnęłaś bardzo daleko. Tak, jak ja 2 lata temu z zolpidemem. Wtedy jedynym rozwiązaniem był detoks. Obecnie jestem na malutkiej dawce - odpowiedniku 0,25mg alprazolamu. Jednym tchem odstawiłabym relanium, ale wiem, czym to się może skończyć. Nabrałam wstrętu do tych wszystkich tabletek. Może to dobrze. Może nastąpi jakis przełom...

 

-- 28 gru 2014, 01:03 --

 

wieslawpas, z braku innych rozwiązań proponuję pojechac na pogotowie i tam załatwić sobie zolpa. Jedyne rozsądne rozwiązanie "na teraz". Powiedz, że skończył sie lek, a wizytę masz umówioną po nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huśtawka, Wpadłam w ciąg alkoholowy. Piłam cały tydzień aż w końcu matka zagroziła, że wymelduje mnie z domu. Jestem czarną owcą w rodzinie. Muszę to naprawić...Z benzo doszłam do 5mg dziennie...tak wiem, upokarzające....co ze mną jest nie tak, że ciągnie mnie do tego gówna?.......Jestem na siebie wściekła!

Ciągnie nas to że jesteśmy uzależnieni a samokontrola tu nic nie da-to tak jakby ktoś miał sraczkę i próbował się kontrolować i nie wysrać.

Ja też wpadłam w ciąg i do 25 piłam w dzień i w noc,aż tak się zatrułam że musiałam zrobić przerwy.Ale wczoraj znowu piłam i tez się na siebie wkurzam bo tak na prawdę nic mi to nie daję,żadnej ulgi,tylko się truję.Że nie ma takiego leku dzięki któremu da się odstawić alko...ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o alkohol mam przyzwolenie na piwo bezalkoholowe, to tyle i może nawet lepiej...po co mam się truć, wystarczą benzo, których i tak biorę w nadmiarze. I jeszcze raz powtórzę, jestem na siebie WŚCIEKŁA, że alkohol mnie pokusił. Zepsułam Święta rodzinie i sobie. Tak nie może być...o zdrowiu już nie wspomnę. Muszę zaakceptować to, że jestem alkoholiczką i procenty dla mnie nie istnieją! Tyle głupot się robi kiedy nie jest się trzeźwym, to irytujące. Nie mogę przysiąc, że już więcej się nie napiję ale jedno wiem, nie chcę. Mam dosyć bycia tą najgorszą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o alkohol mam przyzwolenie na piwo bezalkoholowe

 

AddictGirl21 jeśli chodzi o piwo bezalkoholowe to na terapii AA mówili nam, że i ponoć tego nie wolno w przypadku gdy ktoś jest alkoholikiem, bo może zadziałać jak "wyzwalacz" do sięgnięcia po coś mocniejszego (jeśli dobrze pamiętam), po za tym jakiś tam procent znikomy posiada..

 

Co do Świąt to nie przejmuj się,ja też w tym roku dupy dałem nawet nie biorąc benzo, czułem się wrednie, lęk, agorafobia, na początku najpierw marudny, później całą wigilię przeleżałem zamknięty w pokoju po ciemku z mp3 na uszach z relaksem Jackobsona i do tego pod wpływem hydroksyzyny, a na koniec z ojcem się pokłóciłem, reszte świąt sam w domu (żona z córką wyjechały), z wyrzutami sumienia, większość czasu przespałem :( jednym słowem h**jnia z grzybnią lipę pogania , też czuję się czarną owcą i to nie pierwszy raz taka sytuacja, ale dawno nie miałem takich wrednych Świąt, wstyd mi za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek_44,

Tu się zupełnie z Tobą zgadzam.Dla alkoholika nic co przypomina alkohol nie jest dozwolone,nawet szampan czy piwo bezalkoholowy.W zasadzie nawet trzeba uważać jak się okna myje płynem do mycia okień,bo on też zawiera alkohol który jak wiadomo wydala swój zapach pod czas stosowania i także może zadziałać jak wyzwalacz.

Ale teoria teorią a w praktyce może okazać się do dupy...tak jak u mnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×