Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

Brid, wychodząc z pracy w pełni trzeźwości już jechałam mechanicznie nawet nie wiedząc gdzie... emocje działając czasem gorzej niż alkohol. nawet nie byłam świadoma gdzie jadę. zatrzymałam się pod domem kumpeli, bezwiednie, a ona dała mi 1 drinka. pojechałam do domu. cały czas w amoku. NIE PANUJĘ NAD SOBĄ I LECZĘ SIĘ Z TEGO być moze nieumiejętnie. ale jak masz wchodzić do tego wątku tylko by się mądrzyć, to daruj se. zresztą po kiego ch..... ja się przed Tobą tłumaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Pewnie, że bym powiadomił, aczkolwiek później dopilnował abyś straciła prawko i nie stanowiła zagrożenia dla otoczenia, dopóki nie będziesz zupełnie zdrowa :great:

 

Bo się czujesz winna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak więc owszem, jestem nieodpowiedzialną dziwką, egoistką i ćpunką, która nie zasługuje na to, by zabierać innym ludziom tlen.

 

to bardzo przykre i smutne jak Ty o sobie w okropny i chyba nie sprawiedliwy

myślisz :(

każdemu się zdarzają różne błędy,takie też,znam wiele takich osób,a przy naszych dolegliwościach to już w ogóle

:bezradny:

co nie znaczy że popieram

nie dowalaj sobie w tak okropny sposób :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz nie chcieć umrzeć ...nawet z tak głupiego powodu jak kilka procent szans na to ,że jutro będzie (może nie lepiej ) ale możliwe ,że inaczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, to minie... Jak na razie, tulę Cię mocno internetowo. Nie eksperymentuj ze środkami odurzającymi... Wierzę, że za może nie dzień, ale tydzień/dwa wszystko będzie lepsze niż jest teraz. Ty masz w miarę dobrego psychiatrę i psychologa? Wydaje mi się, że potrzebujesz teraz dobrych leków (odpowiedzialnych za wychwyt zwrotny serotoniny) i rozmowy z terapeutą. Jestem z Tobą, jeśli chcesz pogadać, to ja chętnie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasia pierdol to wszystko!!!!! Sama wiesz co ten border jest w stanie z nami zrobic ? Wiesz, że kieruje nami i robimy czasem coś czego normalnie nie zrobilabys. Nie masz prawa sie karać za to, i nie masz prawa sie winić! Ja Ci cholera zabraniam!! A jak nie posłuchasz to wybiore sie do Katosów i zbije pupsko :evil: Rozumiesz:* !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy sie zmieniaja...

Kasiu napisalem dlugi post wczesniej, ze rozumiem i wiem co to znaczy, bo przez to przeszedlem/przechodze.

 

Niestety mi go wcielo podczas awarii, w kazdym razie jestem przy Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×