Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

5mg xanaxu nie odstawia się w taki sposób

- dokładnie , zgadzam się .

A niansa to dla mnie lipa . Też mam po nim niesamowitego wkur-wa z rana ( jak wezme na noc ), w dodatku zmulenie i sztuczny mega apetyt .

Druga sprawa to nobody25, przykr-uwiłeś sporo tej niansy , .

Pamiętaj ,że ów lek brany długo i systematycznie rozdupcza - rozmiękcza szpik kostny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przechodzę z mirtazapiny na mianserynę. niestety przy codziennym bieganiu występywały przy 15 mg mirty przesycenie dopaminą(coś ala zespół serotoninowy), niestety ćpanie lata temu zrobiły swoje z tymi receptorami.. do tego biorę pregabalinę 75-0-75 mg, zwiększam do 75-75-75

 

-- 08 sty 2018, 18:52 --

 

aa i pytanko mam. im wieksza dawka mianseryny tym stężenie noradrenaliny w mózgu jest większe? zależy mi na jakiejkolwiek aktywizacji, bo bywa ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moge sobie tak z dnia na dzień odstawic deprexolet?

Czy czekaja mnie jakies nieprzyjemne skutki uboczne??

 

Przy 30 mg ze 2-3 dni możesz mieć małe problemy z uśnięciem. To chyba max. skutek uboczny przy takiej dawce. Ja bym mimo wszystko odstawiał przez 2-3 dni 15 mg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej miał ktoś tak że przez jakiś czas działała na niego dawka mniejsza i przestała u trzeba było zwiększyć ale ta zwiększona już została ?

Brałam miesiąc 15g i nagle bezsenność znowu. Tak jakby przestało te 15 na mnie działać. Biorę się że zacznę brać 30 to za miesiąc bd to samo.

Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej miał ktoś tak że przez jakiś czas działała na niego dawka mniejsza i przestała u trzeba było zwiększyć ale ta zwiększona już została ?

Brałam miesiąc 15g i nagle bezsenność znowu. Tak jakby przestało te 15 na mnie działać. Biorę się że zacznę brać 30 to za miesiąc bd to samo.

Help.

 

Tak. Chyba większość osób biorących samą mianseryne zwiększa dawki do podtrzymującej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zgodnie z zaleceniami lekarza. Zmniejszyłem z 30mg na 15mg i tak zjadłem jeden blister 30-stek i dzieliłem na pół aż do końca. Wszystko było w porządku. Ale pierwsza noc zupełnie bezsenna. Mam nadzieje że się to ureguluję. Sen to jest pikuś.

Huśtawka emocjonalna z rana jest najgorsza, wieczorem jest znacznie słabiej, a za dnia czuję się zupełnie dobrze. Nie wiem czym może to być spowodowane. No ale brałem tylko 2 leki, przez te mianserynę nie uda mi się obniżyć dawki klona do 0,5mg.... A już było dobrze. Chyba poproszę o olanzapinę na tydzień. 5mg powinno mnie ustabilizować i pozwolić spać w miarę....

Jutro wszystko się okaże.

Aktualnie mój nastrój jest podwyższony. Ale o tej godzinie to normalne. Najgorzej jest rano..... pobudki z histerią. Jakieś koszmary mi się śnią i beczę pustymi łzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
myślący91,

Nie wiem co ci napisac bo ja nie miałam takich skutków ubocznych.

Sprobuj zadzwonic do lekarza jak masz numer telefonu.

 

brałem ją rok temu z paroksetyną i było to samo a brałem tylko 10 mg

od 19 wskoczyłem na ostry kaliber klomo 150 mg i 60 mg mianseryny i identyczne drżenia jak na 10 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×