Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

jusia880

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dzisiaj to już wogole katastrofa była z usnieciem a wzięłam 45mg. I praktycznie spanie zerowe. Niewiem co się dzieje, myślę czy nie wziąć dziś 30mg lerivonu i 25mg ketrelu.
 2. Kurcze od wczoraj gorzej spie. Wybudzam się i już mam problem zasnąć. Niewiem czemu ,było 3 miesiące dobrze. Miałeś tak? Bo niewiem czy zwiększyć dawkę :/
 3. Ja biorę 30mg lerivon plus 150 trittico i dla mnie to super połączenie. Świetnie się czuje po tych lekach .. przytyłam ale dla.mnie to dobrze bo ważyłam 46 kg a teraz 52 i w końcu wygladam dobrze. I co najważniejsze usypiam w parę sekund. Czasem się Przebudzenie w nocy ale od razu znowu zasypiam więc super działa na moją bezsennosc. Dla mnie to świetne leki. Boję się tylko odstawienia i powrotu bezsenności. Ktoś tak miał, że po odstawieniu wróciło?
 4. Hej miał ktoś tak że przez jakiś czas działała na niego dawka mniejsza i przestała u trzeba było zwiększyć ale ta zwiększona już została ? Brałam miesiąc 15g i nagle bezsenność znowu. Tak jakby przestało te 15 na mnie działać. Biorę się że zacznę brać 30 to za miesiąc bd to samo. Help.
 5. Wie ktoś czy lerivon obniża antykoncepcję doustna?
 6. Hej Wyszedł ktoś z bezsenności dzięki lekom ? Jak tak to co mu pomogło ??
 7. Hej jest ktoś komu niskie dawki wogole nie pomagały na sen dopiero 150 mg usypiało ?? Chcę dzisiaj spróbować 150 bo jak narazie 50 i 100 snu nie przynosiły
 8. A to pomogło ci coś innego na spanie ?? Może też jestem takim odosobnionym przypadkiem na którego kweta nie dziala
 9. Hej hej to jak z tym Ketrelem może raz działać a raz nie? Jeśli chodzi o działanie nasenne. Bo niewiem czy dać mu jeszcze szansę. Lekarka mi powiedziała że jak po dwóch dniach nie zadziała to mam przejść na lerivon. Cholerka, nie lubię takiego kombinowania.
 10. Dziś drugi dzień z Ketrelem i co ,? I nie śpię czyżby na mnie jednak nie działał ? Dziwne bo wczoraj ładnie po nim spałam. Miał ktoś tak ?? Bo nie wiem czy jest sens go brac
 11. Ja słyszałam że może tak być jak się odstawi z dnia na dzień .. dlatego trzeba odstawiać stopniowo no chyba że się mylę..
 12. Ja mam brać pół tabletki 25mg i tak też wczoraj zrobiłam i usnelam :) i czuję się dziś dobrze. No i mam robić w tygodniu dwa dni przerwy ... Żeby jak to lekarka ujęła nie przyzwyczajac organizmu do tabletek.
×