Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, zawsze to jakaś odskocznia od Ewki, chciałam coś zmienić. Obecnie jestem na drugim etapie :

 

http://vdownload.eu/watch/300813-jillian-michaels-ripped-in-30-week-2-35-min.html

 

Mnie osobiście motywuje taka energia. Krzyki itd.

 

Z mel B ćwiczę pośladki. Już 11 dzień :)

 

Ja osobiście Chodakowską lubię i nie rozumiem tego nagłego hejtu. Zapewne zazdrość przez ludzi przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wracałem z miasta,jestem zgranica calkiem sam z nn.Do okoła pełno powiedzmy nie życzliwych ludzisk.

No i idę sobie akceptując swoja nn widzę rodzinę to ładnie ustąpiłem pierwszeństwa im i widze ze starszy człowiek idzie pod gurkę i aaraz wejdzie na chodnik gdzie ja właśnie stałem bo zatrzymałem się aby tamta rodzina poszła i ten dziadep po wiedział po angielsku dobry syn-to mi sie dobrego dzisiaj przytrafiło.A ze złych to miejsca na tym forum by zabrakło heehehh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji lokalizacji mojej szkoły ''I am from Beeftown'' bardzo mnie rozśmieszyło ;P

 

Dzisiaj czuję się okropnie, może już w środku trochę mniej negatywnych emocji, teraz tylko pustka.

Od tygodnia wstaję rano i jest mi strasznie niedobrze, żołądek się ściska, nie mogę oddychać, idę do szkoły, prawie mdleję. Najgorzej jest jak muszę z kimś porozmawiać. Zachowuje się jak idiotka wtedy, język mi się plącze, gadam głupoty.

Boże, byle do kwietnia, niech wystawią te oceny i już nigdy nie będę tam chodzić (no, oprócz tych dni, w których mam maturę) :uklon:

Myślę o szkole i o tych ludziach, od razu płaczę. Matko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shantipriya,to przykre,że ci ludzie w szkole tak na Ciebie działają,

szkoda,że wcześniej nie pomyślałaś o zmianie szkoły,nie powinnaś się tak męczyć,

teraz postaraj się wytrwać,do kwietnia już nie daleko,postaraj się już tak nie przejmować nimi,

powtarzaj sobie,że za niedługi czas będziesz wolna od tego toksycznego środowiska,

dbaj o siebie,bo Twoje zdrowie jest najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×