Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

kotek em,

 

Jak zareagował? Było brać go bo na 90% fantazjował o Tobie, Ty to niby życie znasz, ale jednak nie znasz, ja to nie wiem :bezradny:

 

Priscilla_126,

 

To, ze wyszlam z domu od 8 miesiecy pierwszy raz :)

 

No to super, tylko pamietaj, żeby nie przyklejać się zbytnio do ludzi i nie oczekiwać po chwili znajomości, że będą za Tobą latali, jak to masz w zwyczaju, bo to odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic

 

Nic? a niektórzy twierdzą, że to koniecznie trzeba pozytywnie do życia podchodzić, teraz jest moda na pozytywne myślenie, chyba, że to nie jest Pani Psycholog szkoła? Bo moja nie jest, czasem trzeba też zaznać goryczy żeby radość lepiej smakowała. Innymi słowy gdy jest się głodnym przed obiadem, to lepiej smakuje wtedy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic

 

Nic? a niektórzy twierdzą, że to koniecznie trzeba pozytywnie do życia podchodzić, teraz jest moda na pozytywne myślenie, chyba, że to nie jest Pani Psycholog szkoła? Bo moja nie jest, czasem trzeba też zaznać goryczy żeby radość lepiej smakowała. Innymi słowy gdy jest się głodnym przed obiadem, to lepiej smakuje wtedy :P

 

Cieszą mnie drobne rzeczy, lubię doszukiwać się pozytywów w ciągu dnia, ale jest też taki czas, gdy naprawdę człowiekowi trudno dostrzec coś fajnego, z czego mógłby czerpać energię i radość.

 

Dzisiaj mnie ucieszył powrót do domu po pracy. Bo jednak 12 godzin w robocie daje we znaki i możliwość zjedzenia ciepłego posiłku, przytulenia się do kogoś bliskiego po pracy to mega szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy po "psychozie", bo w schizofrenii prostej ona całkowicie inaczej działa i nie wiem czy mogę ją tak nazwać, ale nic nie sprawia mi radości i czuję pustkę. Mocną anhedonię. I chyba idę spać. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×