Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

https://pdfs.semanticscholar.org/ed59/c6939579d1532d9c18251d009931fc481b18.pdf

Ta publikacja :P Okazuje się, że schizofrenicy w remisji którzy mieli ją po 8 latach w grupie badanej całościowej 64 osób, mają czasem większe wyniki w badaniach psychologicznych niż zdrowi ludzie.

Nie wiem czy jest to związane z długością choroby (takie osoby mogą jednocześnie mieć objawy deficytowe w remisji albo chcieć wyjść faktycznie z izolacji), bo remisję straciło parę osób.

Na szczęście (cokolwiek by nie było) jeżeli znów wpadnę w sidła choroby, będą dostępne o wiele lepsze leki i terapie.

 

Płaczę ze szczęścia :")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana obudowy w telefonie. 130zł, to nie tak dużo - na tą chwilę z 400zł renty zawsze coś zostaje co miesiąc, utrata gwarancji i tak była za 2 miesiące, a telefon wygląda jak nówka (lekko logo się wciska), od razu przyjemniej się korzysta i nie ma myśli o zmianie komórki w przyszłości. Tylko lekko w dotyku jest inna - bardziej tandetna albo szorstka? Nie ma takiego lekkiego poślizgu.

 

Bo to było tak, że ja chciałem mieć telefon w idealnym stanie i miałem, dopóki nie rzuciłem go o klucze w stanie depresyjnym - miałem go 8 miesięcy. I to przez nieuwagę, nie zauważyłem że są one na łóżku.

 

Zobaczy się ile wytrzyma, bo to podróba z ebaya, ale jest ok. Jutro idę na PokemonGO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie siedzenie w domu... Wpadam w coraz głębsze stany depresyjne. Coraz większa pustka.

Ale! Skoro to wątek o pozytywach, całkiem udana wizyta u psychiatry. Jest ok i całkiem nieźle się dogaduję. Poleciła mojej mamie mi osoba która była moim lekarzem-psychiatrą na oddziale. Jednak nie chciała źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×