Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o pomoc w leku panicznym


fellow

Rekomendowane odpowiedzi

odpiszę tu. Jeśli po lekach jst coraz gorzej, to musisz je zmienić. Na każdego działa co innego, ja już 6 razy zmieniałam leki. Trzeba po prostu trafić... najlepiej iść do prywatnego psychiatry, nie żałować kasy, bo zwykły za darmo nie pomoże. jakby co ój e-mail 747400mw@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z tym ,że z lekiem trzeba trafić. Jeśli aktualny po takim czasie nie pomaga to szybko go zmień. Czasem trzeba przetestować kilka albo i kilkanaście. Z drugą częścią wypowiedzi mony się nie zgadzam. To loteria który lek zaskoczy i nie zależy to od tego czy wypisze go lekarz na prywatnej wizycie. Gdyby były "pewniki" to nikt by się długo nie męczył. Zaliczyłam wiele wizyt i prywatnie i na NFZ a akurat to co u mnie zaskoczyło wypisał mi lekarz w przychodni. Pewnie ,że prywatnie są milsi , ale nie dysponują żadnymi innymi cudownymi środkami schowanymi tylko dla tych co przychodzą prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że lekarz prywatny zrobi porządny wywiad i lepiej trafi z lekami. Jak byłam z NFZ, to powiedziałam tylko jedno zdanie i już mi wypisał coś. Może źle trafiłam, ale wiadomo.. jak się płaci, to ma się fachową pomoc. A do lekarzy za darmo można chodzić np. po recepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj maz ma nerwice lekowa rowniez zmienialismy kilku lekarzy i wiele lekow wyladowało w koszu. wogole nie mogł funkcjonowac jak roslinka facet ktory wazył ponad sto kilo.bał sie gdy dzwonił telefon czy domofon trafilismy w koncu na ordynatora oddziału psychiatrycznego ktorego leki zadziałały w reszcie.po kilku latach teraz zmienilismy lekarza na psychologa zeby rowniez leczył terapia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle trafiłam, ale wiadomo.. jak się płaci, to ma się fachową pomoc.

Nie zgodzę się, ponieważ mam inne doświadczenia.

Ale nie o to chodzi w tym temacie.

Witaj wśród forumowiczów forum fellow :smile:

Też mam nerwicę lękową - może niezbyt silną, bo już niemalże się z niej wyleczyłam, ale uciążliwe jest podejmowanie decyzji gdy człowiek się wszystkiego boi (mówię tu o sobie).

Wbrew pozorom - pomocne się okazuje uwierzenie w samego siebie. We własną siłę i wartość.

Zapraszam też do pisania tu, na forum, nie tylko na gg - wspólnymi siłami może więcej zdziałamy?

Wiem, że na początek jest się trudno otworzyć, wręcz się nie chce, ale pierwszy krok już za Tobą. A kiedy wyrzucisz z siebie wszystko - i na duszy się lżej zrobi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×