Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwny problem


Miszalkop

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam pomóżcie mi. Nie mam żądnego wytłumaczenia dla tego problemu. Moja mama z 2 lata temu zaczęła się ubierać w mini, i ja po prostu nie mogę na nią patrzeć. Normalnie u innych dziewczyn mi to nie przeszkadza, ok ale u niej strasznie. Nie mogę na nią patrzeć, jestem agresywny itp. Nieraz moja mama krzyczała że zamykam się w pokoju i siedzę na kompe nawet nie wyjdę, ja normalnie zachowywałem się dziwnie bo nie mogołem na to patrzeć. Zachorowałem też na autoagresję. W końcu nie wytrzymałem i powiedziałem jej o tym że mi to nie pasuje. Przestała na pewien okres i znowu zaczęła. Ostatnio wracam do domu i ją tak widzę. Uciekłem do pokoju, ona za chwilę przyszła i była awantura że nawet nie wyjdę, że w moim życiu najważniejszy jest komputer, że jak z nią rozmawiam to się mam patrzeć. Obraziła się, i robi mi awantury. Ja nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boisz się tego i wzbraniasz się przed myślą, że Twoja mama może być seksualna i mógłbyś poczuć do niej pociąg, dlatego tak bardzo Cię ta cała sytuacja wkurza.

taka moja fantazja wyniesiona z terapii - we wszystkich przypadkach tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być spowodowane syndromem Edypa, który jest w nas zakorzeniony a w Tobie się ujawnia w ten sposób. Jesteś po prostu zazdrosny o mamę, a ona jako kobieta CHCE być atrakcyjna (dla siebie, tak w większości twierdzą) ale po prostu chcą się podobać i być w ten sposób doceniane. W linku stopce jest to lepiej opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×