Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kłucia w głowie.


thoro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny i miejmy nadzieje, że ostatni!

 

Ostatni problem to występujące kłucia po lewej, rzadko po prawej stronie głowy. Nie wiem co to jest a nie chce się nakręcać, że to tętniak, rak czy guz. Dziś miałem robione badania

u lekarza rodzinnego i on sam powiedział, że mam dać sobie z tym spokój. Początkowo wszystko brało się od zatok, ale lekarz stwierdził, że to nie są zatoki a jakaś infekcja, która

występuje raz na długi czas. Jeżeli mogę prosić o małą pomoc to będę wdzięczny. Mam 18 lat, siostra która jest psychologiem mi tłumaczy, że jeszcze dojrzewam

i pewne kwestie, bóle, kłucia są nieodłącznym elementem struktury dojrzewania.

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miewam bóle głowy ostatnio zwykle po lewej stronie za uchem... wcześniej zazwyczaj na czubku głowy. Czasem utrzymują się nawet całymi dniami :( mój sposób? powtarzam sobie, że to tylko mój wymysł, że to nic poważnego (polecam zrobić badania, przynajmniej mnie to uspokoiło), jak nie mogę wytrzymać biorę zwykłą tabletkę przeciwbólową (ale to ostateczność, bo nie jestem ich zwolenniczką) i to też działa na psychikę... powodzenia w walce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miewam bóle głowy ostatnio zwykle po lewej stronie za uchem... wcześniej zazwyczaj na czubku głowy. Czasem utrzymują się nawet całymi dniami :( mój sposób? powtarzam sobie, że to tylko mój wymysł, że to nic poważnego (polecam zrobić badania, przynajmniej mnie to uspokoiło), jak nie mogę wytrzymać biorę zwykłą tabletkę przeciwbólową (ale to ostateczność, bo nie jestem ich zwolenniczką) i to też działa na psychikę... powodzenia w walce :)

 

Świetne podejście, spróbóję!

 

W jakich okolicznościach występują te bóle?Rano?Stres?Pogoda?

Nie mam zielonego pojęcia, zazwyczaj to jest wieczorami no i pogoda ma wpływ gdyż 2 dni temu padał deszcz i nieźle mnie bolała. Teraz gdy nie ma deszczu, jest chłodno

i sucho - nie ma bólów ale od czasu do czasu pojawiają się ukucia :-)

 

btw : Nie cały rok temu miałem robione prześwietlenie RTG (Rentgenodiagnostyczne) i wykazało, że prawa komora nosa jest lekko przekrzywiona.

Ale to rodzinne chyba, wcześniej trenowałem na MMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×