Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy, nabawie sie przez to nerwicy!!!


jann45

Rekomendowane odpowiedzi

juz nie wiem co robic , latam po lekarzam od paru miesiecy jak glupia i nie potrafia mi pomoc, wyniki wychodza w normie , chodzi o to ze od 3 miesiecy nie moge jesc, tzn gdy wkladam jedzenie do ust i polykam, zaczynam sie dusisc, pokarm staje mi w przelyku, , dusze sie , nabieram powietrza wtedy i wpada mi do tchawicy i zaczynam kaszlec i tak w kolko, schudłam juz 20 kg bo nie moge jesc , tylko pije i jem kleiki kaszki wszystko plyne, , zrobilam nawet bronhoskopie-nie czy nie jest gorzej po niej i gastroskopie i nic nie wyszlo , oprocz malej przepukliny ale ja mam od lat i biore controloc, ,mam wrazenie ze albo jelito weszlo mi do klatki podczas wizyty u chiropraktyka ktory prubowal mi wcisnac kregi odcinka ledzwiowego naciskajac przez brzuch na kregoslup, , albo lacze to z z bardzo ostrym kwasem -sosem w restoracji chinskiej, bo mam wrazenie ze to mi zalega jakims cudem w jelitach, bo caly czas mnie bola i sa spuchniete ,prosze doradzcie cos ,bo jak widac lekarze bagatelizuja trudne przypadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo lacze to z z bardzo ostrym kwasem -sosem w restoracji chinskiej, bo mam wrazenie ze to mi zalega jakims cudem w jelitach, bo caly czas mnie bola i sa spuchniete ,prosze doradzcie cos ,bo jak widac lekarze bagatelizuja trudne przypadki

 

Tak, to na pewno chiński sos. Kiedyś też się tak czułem po odwiedzeniu chińskiej knajpy w Stanach. Nie ma to jak polski schaboszczak :) A co pokazało USG brzucha? Podczas badania okaże się, czy jelita są powiększone, czy tylko wymyślasz hipochondryczne objawy. Stawiam na to drugie. Może zrób jeszcze testy uczuleniowe, skoro źle się czujesz po jedzeniu. A dokładnie jelita zdiagnozuje koronoskopia.

 

Lekarze bagatelizują trudne przypadki? Wiesz, nie sądzę. Gdyby coś było na rzeczy, któryś lekarz potraktowałby Cię serio.

 

Kolejna sprawa - o jakiej przepuklinie piszesz i co ma do niej controloc, lek dla wrzodowców?

 

A mimo wszystko na Twoim miejscu odwiedziłbym psychiatrę. Myślę, że masz zaburzenia odżywiania.

 

I nie radzę chodzić do kręgarza. To szarlataneria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jann45, proponuje jako chwilowe rozwiązanie nutridrinki - są płynne, a mogą mieć naprawdę dużo kalorii i składników odżywczych, zależy jaki kupisz.

Controloc to o ile mi wiadomo nic innego jak omeprazol - lek osłonowy na żołądek. Jeśli chcesz kombinować z tymi jelitami (chociaż dla mnie to bez sensu) to siemię lniane, albo colon c, jak miotełka dla jelit, które swoją drogą NIE MIAŁY PRAWA znaleźć się w klatce piersiowej.

Radziłabym przede wszystkim wizytę u psychiatry plus terapeuty, bo nie sądzę, żeby cokolwiek złego się działo somatycznie, raczej twoja głowa z jakichś powodów ma problem z jedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa - o jakiej przepuklinie piszesz i co ma do niej controloc, lek dla wrzodowców?

 

Zapewne o przepuklinie rozworu przełykowego, która niestety, ale powoduje cofanie się jedzenia do przełyku, gorzkie odbijania, uczucie palenia za mostkiem, duszności oraz problemy z przełykaniem. Na Twoim miejscu zbadałabym dokładniej sprawę tej przepukliny czy przypadkiem się nie powiększa.

 

[Dodane po edycji:]

 

A controloc zobojętnia poziom kwasów w żołądku, które są szkodliwe zwłaszcza w przypadku osób z przepukliną rozworu przełykowego, gdyż mogą one powodować jej powiększanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×