Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy ze spaniem - co to moze byc?


fallenone26

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas snu mam napady dziwnego uczucia. Nie jestem w stanie go dobrze opisac, bo ma to miejsce podczas gdy nie jestem swiadomy. Ogolem rzecz biorac jest to uczucie stopniowo powiekszajacego sie leku(?) przy intensyfikacji samoswiadomosci. Mozna to porownac do uczucia, gdy jestes w ciemnym pomieszczeniu i nagle zapala sie swiatlo, a wokol ciebie widzisz jakies drastyczne obrazy - np. ciala ludzi itp. Objawem fizycznym jest to, ze czuje jakbym sie dusil, ale to nie jest duszenie, tzn. nie brakuje mi powietrza, jakies takie dziwne klucie, nacisk w klatce piersiowej. Przy stopniowej intensyfikacji tego uczucia dochodzi do przebudzenia. Dodam jeszcze, ze nie spie bez wlaczonego radia. Tzn. jak nie dochodzi do mojego mozgu dzwiek, ktory go jakos zajmuje, to wtedy mam ciagle koszmary.

 

Ktos z was cos takiego ma? Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fallenone26,

 

Na tego typu stany swietnie dziala Pernazyna. Wycisza negatywne mysli, redukuje gonitwe mysli, napiecie, wydluza sen i poprawia jego jakosc.

 

Dodatkowo podawana jest przy antydepresantach jako potencjalizacja kuracji.

 

Oczywiscie w mikrodawkach 50-100 mg, sa to bardzo male dawki , ale na nerwice i depresje takie sie podaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×