Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o pomoc !!!!!!!!


Adrian1987

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie na początku chciał bym przeprosić jeżeli powielam temat ale nie mam już siły na nic nie wiem co się ze mną dzieje nie wiem do kogo się zgłosić !!!!

może zacznę od czego się zaczęło a wiec. kiedyś paliłem marihuanę nie ze cały czas tylko tak rekreacyjnie od czasu do czasu. w moim mieście powstał sklep smiley shop sprzedający legalne używki człowiek ciekawy wiec kupiłem 0.5 grama jakiegoś tam zioła bonsai czy coś takiego jednego wieczora spaliłem połowę fajny odlot i wogóle rano wstałem i nic czułem się normalnie. kolejnego wieczora pomyślałem sobie a spale resztę no i to był mój błąd po spaleniu już nie było tak fajnie to głowy dochodziło tysiące myśli. myśli nad tym żeby mi tylko tak nie zostało no i zostało. od 2miesiacy czuje się fatalnie nie mam siły na nic nie chce mi się nic. mam ciągle zawroty głowy uczucie odrealnienia cały czas się czuje jak bym był na haju słyszę i widzę wszystko przez mglę jak przez sen. jak ktoś ze mną rozmawia czasami nie kontaktuje, nie mogę się skupić najprostsze myślenie sprawia mi trudności, ciągle jestem zmęczony przychodzę do domu z pracy i myślę tylko o tym żeby sei położyć spać. kiedyś było całkiem inaczej moglem spać po 4 godziny w nocy i wszystko było w normie. nie mam ochoty na nic na żadne wypady z kumplami. ciągle szumi mi w uszach czuje ze pogorszył sie mój wzrok masakra nie wiem co mam robic :////// mam 23 lata jestem majstrem na budowie i nie wiem jak dłużej to zniosę nie potrafię się skupić w pracy zapominam o najprostszych rzeczach. najgorsze jest to uczucie odrealnienia otępienia oszołomienia nie wiem jak to nazwać ale jest tak jak z kimś rozmawiam to nie wiem czasami o czym ta osoba mówi a o czym jak jak by wszystko się dziło obok mnie i to przez sen jak bym ciągle był pijany masakra nie wiem już co mam robić proszę o pomoc !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×