Skocz do zawartości
Nerwica.com

szukam funfla :)


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

ulltimate, witaj saxo vel realista vel ultimate vel groove cos tam cos tam. :D

nie szukam głąba,ani przyglupa,ani kretyna też nie,więc odpadasz w przedbiegach :cry:

swoją drogą jestes jedną z dwoch osob na forum,ktore mają wyjątkową ee..determinację w zakladaniu coraz to nowych kont. :D

szkoda mi cię,bo strasznie opuszczony musisz byc.

teraz czekam na nową wiązankę na prv :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie.

wygląd,waga,pleć,choroba,orientacja sexualna w ogole bez znaczenia.

byle fajny byl i mądry. :D

zawstydzilam się wlasną śmialością :oops:

dziękuję :D

 

 

z tematu nic nie wynika, szukasz psa, kota, sznura do powieszenia się?

Jak zauważyłem co jeden twój post jest mądrzejszy od poprzedniego, stąd i pewnie silna potrzeba funfla się wzięła......

 

 

Tobie sznur by się przydał. Nie dziwię się że nie rozumiesz nic z tego posta... Jakbyś mieszkał w Polsce to byś znał znaczenie słowa 'funfel', ale pewnie w twoim wielkim świecie takiego słownictwa się nie używa :roll:

Ogarnij się chłopie, bo duży jesteś (i stary) jak brzoza, a głupi jak koza! Te polskie przysłowie znasz??? Czy tutaj też ci brakuje wiedzy? I w ogóle jak można być tak przykrym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludowa, niestety on ma kilka kont,i będzie zakladal zapewne kolejne-szykuje się niestety następca Anene vel Anfce ,ktory "wraca jak grzyby po deszczu" :pirate: .Tylko,że Anene,to biedny w istocie chlopak,ktory tego nie kryje,a ten tu się przedstawia jako,lekarz ,psycholog i "tester"..chyba taki z rossmana :mrgreen:

Na prv dostatlam już upust jego nienawiści do kobiet i metod radzenia sobie z nią. Ludowa dobrze napisala,olewamy i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety on ma kilka kont,i będzie zakladal zapewne kolejne

Shadowmere przesadzasz ,dla admina to kilka ruchów myszką... i zostanie wymazany...

Wydaje mi się że to jeden z tych kolesi po 50 tce który musi płacić nie tylko za sex ale i za rozmowę... :smile:

 

To smutne bo skoro na b.krótko próbuje zaistnieć na takim forum to mógłby zdobyć się na szczerość i dzięki temu odmienić swoją wegetacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jeden z tych kolesi po 50 tce który musi płacić nie tylko za sex ale i za rozmowę... :smile:

Może to sfrustrowany pedofil? Niestety na tym forum średnia wieku zbyt wysoka i chyba nie trafił :P

 

Mów za siebie. Ja jestem nieletnia :mrgreen::oops: Shadow też! Prawda, Hania? 8):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne-jak w temacie-płeć,orientacja seksualna i choroba bez znaczenia :D

Znaczenie ma tylko to czy jesteś mądrym i (w miarę) dobrym czlowiekiem.

Korba, ale Twoje 90 przeszlo lat trochę mnie martwi-nie chce żeby mi funfel czy funfela szybko do podziemia trafili :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko mnie tutaj brakowało! Też do najmłodszych użytkowników forum już nie należę, więc może uda mi się jakoś wpasować w otoczenie ;) Nie jestem pewien czy spełniam wyszczególnione na wstępie kryteria, ale w wolnych chwilach chętnie spróbuję wczuć się w rolę, jakby co ;) Oczywiście w grę wchodzą raczej wyłącznie kontakty za pośrednictwem sieci ponieważ, mówiąc już zupełnie poważnie, dzieli nas pewna różnica wieku i jeszcze kilka innych spraw stojących na przeszkodzie nawiązaniu bliższej znajomości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×